Pedofil Epstein (†66) byl na oslavě 18. narozenin princezny Beatrice! Dorazil i predátor Weinstein

Autor: chal, ČTK - 
8. září 2019
11:53

Pedofilní miliardář Jeffrey Epstein (†66) byl s britskou královskou rodinou spjatý víc, než by si její členové přáli. Kamarádství zvrhlého finančníka s princem Andrewem (59) není žádnou novinkou, děsivé detaily jejich vztahu ale veřejnost šokují i po Epsteinově smrti. Boháč se podle čerstvého svědectví například zúčastnil oslavy 18. narozenin Andrewovy dcery princezny Beatrice (31). Jen pár dní po honosné události si pro pedofila přišli agenti FBI...

Americký finančník, miliardář a usvědčený pedofil Jeffrey Epstein (†66) se dlouhé roky přátelil se synem britské královny Alžběty II. princem Andrewem. Epstein byl dokonce monarchovi tak blízký, že se v roce 2006 zúčastnil narozeninové oslavy jeho dcery Beatrice, která slavila 18. narozeniny. Kromě Beatrice byla na párty i její 16letá sestra Eugenie (29). Informoval o tom britský deník The Sun.

Epstein se oslavy zúčastnil v doprovodu své tehdejší přítelkyně a asistentky Ghislane Maxwellové, která v kauze zneužívání nezletilých dívek podle svědků hrála jednu z hlavních roli a nyní kvůli tomu čelí obvinění. Pedofilovi měla dohazovat nezletilé dívky.

Trojlístek vyvrhelů tehdy doplnil další VIP host, filmový producent a dnes pravděpodobně nejnenáviděnější muž Hollywoodu Harvey Weinstein, kterého řada žen obvinila ze sexuálního obtěžování a zneužívání svého postavení.

Podle listu The Sun není jisté, jestli se Epstein, Maxwellová nebo Weinstein dostali do blízkosti princezen. Na oslavě totiž bylo kolem 400 hostů. Je tedy možné, že trojice sexuálních predátorů byla od dívek po celou dobu v bezpečné vzdálenosti.

Zdroj deníku Sun nicméně sdělil, že samotná přítomnost Epsteina na oslavě je problematická, dokazuje totiž, jak blízcí si deviant s princem Andrewem byli.

Nedlouho po oslavě na Epsteina praskl ohromný skandál. Agenti FBI finančníka zadržela a obvinila ze zneužívání nezletilých dívek. Miliardář podle spisu také nabízel „služby“ svých obětí přátelům a různým vlivným lidem. Epstein byl odsouzen na 18 měsíců vězení a po odpykání trestu byl zapsán do registru sexuálních deviantů.

Princ Andrew tvrdí, že ve zneužívání mladistvých nehrál žádnou roli a ani netušil, že tak Jeffrey Epstein činil. Princ se stejně jako mnoho jiných prominentů s Epsteinem přátelil a v médiích se opakovaně objevovaly snímky, na nichž je v miliardářově přítomnosti.

Jedna z obětí Andrewa obvinila, že s ní měl před několika lety pohlavní styk, a tvrdila, že jako nezletilá byla ve službách miliardáře Epsteina v letech 1999 až 2002 nucena k sexuálním stykům při orgiích pořádaných v Londýně, New Yorku a Karibiku. Vévoda z Yorku to označil za „kategorickou nepravdu“.

Jeffrey Epstein spáchal na začátku srpna letošního roku sebevraždu oběšením v cele, kde čekal na soud. Miliardářovi hrozilo 45 let vězení za sexuální zločiny.

trkic ( 8. září 2019 17:06 )

A co Jimmi Savile pedofil z BBC? Kterej prznil děti 50 let a v roce 2008 obdržel metál od Královny? Ten tam byl taky?

HledacPravdy ( 8. září 2019 13:15 )

18 let? Co řeší, to už pro něj byla netraktivní, ne?

soresnakunde ( 8. září 2019 12:49 )

rozežraný prase měl pěněz jako šlupek tak už nevěděl co by roupama dělal! a teď vy pakárny pište že se smaží v pekle!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud