V Habrech našli utonulou ženu: Jde o pohřešovanou Jitku, která se ztratila i s pejskem?

Aktualizováno -
15. 8. 2019
08:44
Autor: ČTK - 
2. 8. 2019
12:58

Policie našla ve čtvrtek večer v rybníku u obce Habry na Havlíčkobrodsku utonulou ženu. Na tělo na hladině ji upozornil svědek. Nařízená pitva má určit, zda jde o pohřešovanou osmačtyřicetiletou ženu z Havlíčkova Brodu. Má ozřejmit i přesnou příčinu a dobu smrti. Rybník a jeho okolí nyní prozkoumávají potápěči a kynologové. 

Pohřešovaná žena z Havlíčkova Brodu odešla podle dřívějšího vyjádření policie z domova v neděli na procházku se psem. Od té doby o sobě nedala vědět. Policie v úterý požádala veřejnost o spolupráci při pátrání po ní a nevyloučila, že se mohla stát obětí trestného činu. Policisté dále žádají veřejnost o spolupráci, chtějí zmapovat především to, kde byla žena v sobotu a v neděli ráno.

Po ženě v předchozích dnech pátraly desítky policistů i hasičů. Opakovaně také vzlétl policejní vrtulník. Ve čtvrtek čtyři policejní potápěči neúspěšně prohledávali vodní plochy. "Hledali jsme blíž Havlíčkova Brodu, kde jsme měli svědecky potvrzeno, že chodila na procházky. Tento rybník je od Brodu poměrně vzdálen. Protože ale včera občan oznámil nález těla, tak se dnes pátrá tam," řekla ČTK mluvčí policie Dana Čírtková.

liskabystrouska ( 5. srpna 2019 08:01 )

O pejskovi nic nepisou ..zrejme ji tam spadnul a snazila se ho zachranit

ciiica ( 4. srpna 2019 12:11 )

No, vzhledem k tomu, že policie chce od veřejnosti info o jejím pohybu už o den dřív, asi na tom něco bude.

nika70 ( 3. srpna 2019 15:30 )

Tak paní už není v databázi pohřešovaných, tak to nejspíš ona je. Na Idnes se spekuluje, že to nemuselo být, tak jak se psalo. Že paní zmizela už o den dřív. Takže kdoví, co se z toho vyvrbí. Doufám, že pejsek se najde v pořádku. Pokud se ho ovšem někdo nezbavil stejně jako jí.

ciiica ( 2. srpna 2019 15:47 )

Vážně? Ve kterém nonstopu přesně?

hardcorefuture ( 2. srpna 2019 13:22 )

Fake, včera jsem tu paní viděl spitou jaxvině jak spala v nonstopu na hajzlech

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud