Tragédie na Berounsku: Auto s partou mladých se rozsekalo o strom! Jeden zemřel

Aktualizováno -
13. června 2019
10:15
Autor: ČTK - 
13. června 2019
07:09

Čtyři mladí lidé seděli ve středu večer v autě, které narazilo do stromu nedaleko obce Bítov na Berounsku. Jeden z nich na místě zemřel a další dva utrpěli zranění. Místo nehody muselo zůstat uzavřeno a policisté dopravu odkláněli okolními silnicemi.

Nehoda se stala po 19:00 nedaleko místní části Bítov. Podle Šteinerové ve voze cestovali tři mladíci a jedna dívka ve věku 17 až 19 let. "Při dopravní nehodě byl těžce zraněn řidič, který byl letecky transportován do jedné z pražských nemocnic. Jeden spolujezdec utrpěl smrtelné zranění, spolujezdkyně těžké zranění a další spolujezdec zranění lehčího charakteru," uvedla mluvčí.

Zda při nehodě sehrál svou roli alkohol, zatím není známo. U řidiče podle Šteinerové nebylo možné provést dechovou zkoušku a čeká se na odběr biologického materiálu v nemocnici.

Mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel uvedl, že v havarovaném autě zůstali zaklíněni tři zranění lidé. Operační středisko zdravotnické záchranné služby na místo povolalo také vrtulník, hasiči zaklíněné vyprostili. "Přes maximální snahu všech zasahujících se jednu osobu nepodařilo zachránit a lékař konstatoval exitus. Další dva cestující byli po vyproštění předáni záchranářům k transportu do nemocnic," doplnil Gabriel.

Po dobu zásahu záchranářů a hasičů bylo místo nehody na silnici třetí třídy uzavřeno. Dopravu policie odkláněla po okolních silnicích.

online ( 13. června 2019 13:44 )

+ 1

Taurus70 ( 13. června 2019 11:11 )

Skoda mladeho zivota ale bohuzel dnes jsou mladi tak arogantni ze to ani jinak koncit nemuze🤔🤔🤔

cakalik cakalik ( 13. června 2019 10:55 )

tragedie je to pro ten strom,že tam tak stál..zato ho porazí.

Jen-boj-o-koryta ( 13. června 2019 08:40 )

Jen jeden? Škoda že ne všichni, zmetci sebevědomí!

nilud ( 13. června 2019 08:29 )

Nejvyší čas začít dávat řidičáky na zkoušku,a potom by ho tento machr nedostal zpět do smrti.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud