Autobus u Lipska skončil napíchnutý na svodidla: Jeden člověk zemřel a 13 se zranilo

Autor: ČTK - 
20. 5. 2019
09:01

V neděli došlo k dopravní nehodě na dálnici nedaleko Lipska v německém Sasku. Havaroval zde dálkový autobus společnosti Flixbus. O nehodě informovala agentura DPA s odvoláním na mluvčího německé policie. O život přišel nejméně jeden člověk. Dalších 13 osob utrpělo vážná zranění.

Podle sdělení policie havaroval autobus přepravní společnosti Flixbus. Nehoda, při níž se vozidlo převrátilo, se stala při výjezdu z dálnice A9 Lipsko-západ a Bad Dürrenberg. Zraněné z místa neštěstí přepravovala do nemocnic více než desítka sanitek a také čtyři vrtulníky.

Policie rovněž uvedla, že v autobusu bylo v okamžiku havárie přes 70 cestujících. Na dálnici A9, která spojuje Berlín a Mnichov, musel být kvůli nehodě zastaven provoz v obou směrech.

oxygene.p ( 20. května 2019 12:46 )

FilckaBus , to mě ani nepřekvapuje. Ta pofidérní firmička je celá na ho.v.no , stačí si na facebooku přečíst otřesné zkušenosti lidí. Já jezdím jen s Jančurou , zlatý Regiojet. Raději podpořím českou firmu svými penězmi , než pochybný strat up z Německa. Jsem na ten zelenej hnus úplně alergickej. To je dárek od Merkel , pomsta Čechům.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud