Poslanci Zdechovskému zemřel mladý asistent: Honza (†26) upadl na florbale a už ho neoživili

Autor: dce - 
3. 5. 2019
12:34

Smutná událost zasáhla v uplynulých dnech poslance Evropského parlamentu Tomáše Zdechovského. Zcela náhle a nečekaně zemřela jeho pravá ruka, asistent Honza S. (†26).

"Bohužel vás musím informovat o jedné tragické události, která hluboce zasáhla nejen mě, ale celý můj tým. V pondělí 29. dubna náhle zemřel můj asistent, specialista na sociální sítě, kamarád a volební manažer Honza S.," napsal na svém oficiálním profilu na facebooku europoslanec Tomáš Zdechovský.

Honza zemřel náhle během pondělního tréninku florbalu. "Upadl na zem a už se jej nepodařilo oživit. Vše přišlo jako blesk z čistého nebe a stále tomu pořádně nemůžeme uvěřit. Respektive nechceme uvěřit," dodal Zdechovský s tím, že Honza netrpěl žádnou nemocí, nebo o ní minimálně sám nevěděl.

Mladík studoval politologii v magisterském studiu na Masarykově univerzitě, i jeho katedra své studenty informovala o předčasné smrti jejich spolužáka. "Honza zemřel náhle v pondělí 29. dubna 2019 bez cizího či vlastního zavinění při sportovní aktivitě. Kdo jste jej znali, vzpomeňte na něj v modlitbě či tiché vzpomínce."

Honzova smrt zasáhla mnoho jeho blízkých. "Honza byl vždy obrovsky plný života a pozitivní energie, byl pro každou klukovinu a s málokým jste se nasmáli jako právě s ním," napsal Zdechovský.

Soustrast vyjádřil i člen České pirátské strany Šimon Barzi. "Upřímnou soustrast i od pirátských kandidátů. Držte se, každého života je škoda a mladého obzvlášť."

"Škoda tak mladého a energického života! Tolik nám mohl ještě dát! Upřímnou soustrast nejbližším!" píše paní Světlana. 

ivoadler ( 3. května 2019 17:35 )

Zdechovský ho uštval.

aIIina ( 3. května 2019 17:31 )

Dobře ti tak, prase!

moje_vec ( 3. května 2019 16:40 )

POZOR! Prosím ohlašuje každý nick :mtpetr a jeho další, co zde propagují
pornostranky a nahé ženy ! Pozor je tam agresivní VIR! Spálí vám to a
zablokuje PC!

trubina ( 3. května 2019 16:18 )

Spali spolu?

horalysa ( 3. května 2019 15:41 )

Škoda velezkušeného asistenta. Ve svých létech musel být nenahraditelným
odborníkem. Teď jen aby bez něho Zdechovský nezdechnul. 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud