Majitelka venčila ohaře: Bezcitný zahrádkář ho bezdůvodně jednou ranou zastřelil!

Muž na Chebsku zastřelil majitelce ohaře. Ilustrační foto  (Autor: Robert Klejch)
Autor: rv - 
4. dubna 2019
13:32

Bez milosti zastřelil loveckého psa muž (62) ve Františkových Lázních na Chebsku. Zvíře na volno pobíhalo u zahrádkářské kolonie, venčila ho tam jeho majitelka (30). Bezcitného střelce nyní obvinili, hrozí mu až rok vězení.

Žena z Chebu venčila u zahrádek ve Františkových Lázních ohaře. Loveckého psa měla na volno. Co se pak ale stalo, by si ani v nejhorším snu nepředstavila.

„Na volno puštěného psa plemene ohař měl uvidět poblíž zahrádkářské kolonie muž a následně ho svou legálně drženou zbraní u lesního porostu jednou ranou bezdůvodně a bez zákonného oprávnění usmrtil,“ popsal policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Střelce nyní kriminalisté obvinili z poškození cizí věci. „Majitelce loveckého psa měl způsobit škodu přes 85 tisíc korun,“ dodal Kopřiva.  Muži hrozí až rok vězení.

VIDEO: Muž se zlobil na kamaráda, tak umlátil psa kladivem.

Video Muž umlátit psa kladivem, zlobil se na kamaráda. - TV JOJ

sigmae ( 5. dubna 2019 01:47 )

ty jsi pěkně zamindrákovaný mamlas, a navíc pos.era a zbabělec, prostě atrapa chlapa jsi

sigmae ( 5. dubna 2019 01:45 )

pes na volno běhat může, musí být pod přímým vlivem majitele a nesmí štvát zvěř. Lovecké a slepecké psy není dovoleno střílet vůbec, takže pistolník porušil zákony ČR, proto ho čeká soud

a Michalov ( 4. dubna 2019 22:09 )

To už nemyslíte vážně!!!!! Většina lidí tu píše že ten pes neměl co běhat na volno. Chápu že ten pán se mohl leknout, ale to není důvod ho zastřelit!!! Vemte si že jste ten pes procházíte se a najednou po vás někdo vystřelí. Vážně,zamyslete se nad tím co dáváte do veřejného komentáře!!!!!!!!

sigmae ( 4. dubna 2019 20:32 )

ty jsi ve 40 ještě panic, že ?

sigmae ( 4. dubna 2019 20:30 )

žádný zákon nezakazuje pobíhání psa na volno někde v přírodě. Musí být ovladatelný a nesmí honit zvěř, tak praví zákon. Pindáš nesmysly. Jsem pro odstřel genetického odpadu, dávám tě na pořadník jako prvního

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud