To byla návštěva! Chlápek zřezal sestřina přítele, trefil ho sekerou a ještě ho pokousal pes

Bratr (64) vzal na partnera sestry sekeru a zranil ho. Ilustrační foto.
Autor: rv - 
31. března 2019
14:33

Nezapomenutelný zážitek připravil chlápek (64) z Karlovarska své sestře a jejímu příteli, ke kterým přijel na návštěvu. Co předvedl, bylo jak ze špatné grotesky. Sestřina partnera zbil, zranil ho sekerou a nakonec napadeného ještě pokousal agresorův pes.

Vše začalo poměrně nevinně. Chlápek se sestrou a jejím partnerem nejdříve popíjeli. Jenže pak se pánové pohádali a návštěva se na sestřina přítele vrhla. „Muž měl druhého venku povalit do bláta, kleknout si na něj a poté ho uhodit do obličeje,“ popsala policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Žena se snažila bratra uklidnit, ten nakonec přestal a odešel. Domácí pak šli spát, ale po chvíli je probudily rány do dveří. Rozzuřený bratr se vrátil a chtěl v konfliktu pokračovat. „Muž zamčenými dveřmi ze vzteku lomcoval tak dlouho, až je poškodil,“ řekla Týřová.

Když se dostal dovnitř, začalo jít opravdu do tuhého. „Se sekerou v ruce opět napadal sestřina přítele. Sekerou máchal tak dlouho, až muže trefil do ruky a způsobil mu tak tržnou ránu,“ dodala Týřová.  

Napadený se snažil utéct. Jenže, aby toho nebylo málo, napadl ho agresorův pes a zakousl se mu do ruky. Povedenému bratrovi teď hrozí až pětiletá „návštěva“ za mřížemi.

VIDEO: Násilník kopal ležícího soupeře.

Video  Násilník kopal do svého ležícího soupeře  - Městská policie Břeclav

 

konimrd ( 31. března 2019 15:26 )

Když spím tak mám pod polštářem bouchačku. Něco se šustne a rovnou tasím, být to ten kripl, střelím ho rovnou do pánevního pletence, kde se nalézá p.r.del a č.ur.ák, to by si teda ten *** za rámeček nedal až by mu ulítly kulky a rozpleskly se o zeď.

sacred10 ( 31. března 2019 14:45 )

Třicet případů majora zemana-studna a Bruno

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud