Krásnou studentku (†21) zabily uvolněné pneumatiky z traktoru: Vážily 227 kilo

Margaret "Meg" Maurerová (†21) zemřela poté, co ji zasáhly pneumatiky z traktoru.
Autor: shp - 
31. 3. 2019
21:55

Při pohledu na ni zaplesalo srdce každého mladíka. Margaret "Meg" Maurerová (†21) z americké Mississippi byla velmi krásná. Život nadané studentky však krutě ukončila tragédie jako z hororu Nezvratný osud. Při cestě z parkoviště do motorestu ji zasáhly dvě náhradní pneumatiky do traktoru.

Dívka neworleanské Tulane Univerzity byla bohužel na místě mrtvá. Za nehodou stojí s největší pravděpodobností selhání výbavy traktoru, který náhradní pneumatiky vezl.

Kolosy svázané k sobě letěly z protisměru 260 metrů, než dívku fatálně zasáhly. Margaret šla zrovna s kamarády ze zaparkovaného auta do motorestu pro občerstvení.

Jednalo se přitom o její první jarní prázdniny. Policie podle zpráv ABC News prohlásila, že řidiče traktoru nepodezřívá z provinění, protože ihned, co naložené pneumatiky ztratil, zastavil a snažil se dívce pomoci.

Nemůžu se na nikoho zlobit, říká máma

Chtěla bych být na někoho rozzlobená, ale nemůžu,“ řekla maminka zemřelé dívky. „Je to absolutně náhodná, děsivá věc,“ dodala. Podle ředitele školy Mikea Fittse byla Margaret neskutečně nadaná.

Profesor Thomas Shery dokonce chtěl její kresby použít pro svou knihu o exotickém ptactvu. Zanedlouho přitom měla Margaret navštívit její babička Tracy. Té nyní zůstaly jen oči pro pláč.

liskabystrouska ( 1. dubna 2019 07:44 )

ma jojo

PPP150W ( 1. dubna 2019 05:14 )

Opravdu přínosný příspěvek do diskuse.

majojo ( 31. března 2019 23:26 )

To na ni musely spadnout pneumatiky, aby o ní napsali, že byla krásná? (Na blonďatého andílka jste zapomněli?) To být radši ošklivá a živá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud