Můj syn si přiložil nůž na krk a pak... Sebevražedná hra šokovala matku osmiletého chlapce

Autor: ital - 
28. února 2019
13:02

Svět ovládla online hra zvaná Momo. Britka Lyn Dixonová z Edinburghu se rozhodla varovat rodiče poté, co si její osmiletý syn přiložil nůž ke krku. Navedla jej k tomu totiž herní postava se strašidelným obličejem. Chlapec pak prý byl vystrašený, když měl zůstat o samotě, a také měl hrůzu ze tmy. To ale prý není nejhorší! Hovoří se o dvou dalších dětech, které si při plnění úkolů této nebezpečné hry úmyslně sáhly na život.

Osmiletý syn Lyn Dixonové se stal jedním z dalších dětí, které podlehly nebezpečné hře zvané Momo. Ta se dá hrát přes sociální komunikátor WhatsApp, na facebooku, YouTube i na dalších online platformách. Symbolem této hry je děsivý obličej dívky s dlouhými černými vlasy, obrovskýma očima a s podivným úsměvem.

Zoufalá matka se snaží varovat ostatní rodiče, aby nenechávali své děti tuto hru hrát, jelikož je velice nebezpečná a nabádá děti k sebepoškozování. „Můj syn mi ukázal obrázek té postavy a pověděl, že mu řekla, aby si vzal kuchyňský nůž a přiložil si ho na krk,“ pověděla Lyn.

„Všechno to začalo tím, že se bál chodit do poschodí, kde byla tma. Nechtěl spát sám ve své posteli. Snažili jsme se mu vysvětlit, že to není skutečné,“ doplnila Dixonová.

Hra podporuje děti v tom, aby se krůček po krůčku stranily společnosti a ubližovaly si, až je nakonec donutí k sebevraždě. Nedávno si ve spojitosti s hrou vzala život dvanáctiletá argentinská dívka. V listopadu otec z Francie podal trestní oznámení poté, co jeho syn spáchal sebevraždu.

Maria Scott ( 28. února 2019 17:57 )

Doporučuji nejlepší lék na hubnutí, pomohl mi >>> www.Takeslim.Com

antismejd ( 28. února 2019 15:28 )

Momo...kam na ty ptákoviny chodíte...to je posrání...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud