Automobil srazil v Kunštátu seniora: Muž upadl pod auto v protisměru!

Autor: ČTK - 
9. 2. 2019
20:10

V pátek večer srazilo osobní auto v Kunštátu na Blanensku sedmdesátiletého chodce, který se přecházel silnici. Náraz muže vymrštil na vozovku do protisměru, kde jej vzápětí srazilo druhé vozidlo. Přivolaní záchranáři však již muži nedokázali pomoci.

Ke smrtelné nehodě došlo v pátek večer na Blanensku, kdy sedmdesátiletého chodce srazilo auto, které jej odhodilo do protisměru silnice přímo pod kola druhého vozidla. Řidič prvního automobilu prý řekl, že mu senior znenadání vstoupil do vozovky. „Ten kluk, co to řídil, mi řekl, že chodec stál u kraje a najednou vstoupil před auto,“ pověděl svědek pro TV Prima.

Řidiči začali poskytovat muži první pomoc až do příjezdu hasičů. „Hasiči byli na místě do čtyř minuta a okamžitě zahájili resuscitaci. Bohužel neúspěšně,“ řekl mluvčí hasičů Jan Dvořák. Dechová zkouška u řidičů byla negativní.

Senior přecházel v tmavém oblečení bez reflexních prvků. „K nehodě došlo v obci, kde není povinnost nosit reflexní prvky. Navíc zde bylo veřejné osvětlení, pověděla policejní mluvčí Alice Musilová.

Kvůli nehodě musela ostatní auta využít objížďku. Silnice se otevřela krátce před půlnocí.

Doporučujeme
jasnovidec01 ( 10. února 2019 13:39 )

V pátek večer srazilo osobní auto v Kunštátu na Blanensku sedmdesátiletého chodce, který se!!!! přecházel!!! silnici. ;-tak co tam vlastně dělal??přecházel nebo se procházel , v tom aby se čert vyznal

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud