V zasněženém parku ležela odložená novorozená holčička: Policie prosí matku, aby se ozvala

Aktualizováno -
1. února 2019
08:03
Autor: yks - 
1. února 2019
07:08

Na světě byla teprve několik hodin a už musela svádět boj o holý život. Metropolitní policie našla ve čtvrtek v noci v parku ve východním Londýně novorozenou holčičku. V té době se okolní teploty pohybovaly pod bodem mrazu.

Britská policie uveřejnila první fotografii miminka, ke kterému byla ve čtvrtek pozdě v noci přivolána hlídka poté, co novorozeně našli šokovaní lidé opuštěné v obvodu Newham na východním okraji britské metropole. 

V té době okolní teploty klesly na -1 stupeň a je tedy malý zázrak, že silně podchlazené dítě dosud žilo. Jeho stav však nebyl nijak dobrý. Okamžitě se ho ujali záchranáři a odvezli ho do nemocnice, kde se lékařům podařilo uvést ho do stabilizovaného stavu. 

Londýnští strážci zákona se vyjádřili v tom smyslu, že jsou krajně znepokojeni osudem matky děťátka, která by mohla potřebovat neodkladnou zdravotní péči. Vyzvali ji, aby kontaktovala jejich dispečink nebo záchrannou službu.

 „Obracím se na matku dítěte a prosím ji, aby kontaktovala policii, příslušnou nemocnici nebo lékařskou ordinaci. Je pro nás důležité vědět, že jste v pořádku,“ řekl inspektor Shane Clarke z policejního oddělení pro severovýchodní Londýn. Suučasně poprosil možné svědky události, aby se ozvali a umožnili opětovné setkání matky a jejího děťátka.

cotoje ( 2. února 2019 00:29 )

To mi taky hlava nebere proč nemůžou do školy v řádném termínu nic žádný odklad bych jim nepovolila

cotoje ( 2. února 2019 00:25 )

To zas u těch zkur.dup.lů není diskuze? To fakt jsou nějak chránění či co kur.wa?

jasnovidec01 ( 1. února 2019 21:59 )

Tohle je tragédie ...a né že Munzar měl funus jak cirkusák...holčičce přeju hodně zdraví a lepší rodiče.

alenakavrisidivu ( 1. února 2019 20:10 )

je zajímavé že o otci se nezminujete...

jana999 ( 1. února 2019 19:32 )

mo čerstvě po porodu taky těžko běžela do parku pohodit dítě

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud