Oslava narozenin v Peci pod Sněžkou skončila hromadnou bitkou: Aktérům hrozí dva roky vězení

Ilustrační foto
Autor: chal - 
9. 1. 2019
11:45

V jednom z horských hotelů v Peci pod Sněžkou došlo v noci z neděle na pondělí k hromadné bitce asi 20 lidí. Všudypřítomný sníh rváče zchladit nedokázal, a tak se toho museli chopit policisté.

Dvě skupiny hotelových hostů se střetly ve společenské místnosti. „Vše měla odstartovat slovní potyčka mezi skupinkou hostů slavících narozeniny s dalšími hosty ve společenské místnosti,“ sdělil policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

„Následná rozmíška vyústila ve fyzické násilí a mimo verbální útoky padly i údery pěstmi. V hotelu zasahovalo několik policejních hlídek,“ dodal mluvčí. V konfliktu podle všeho svou roli sehrál alkohol. K incidentu došlo kolem půlnoci. V přítomnosti policistů se hosté uklidnili a rozešli se do svých pokojů.

Tím však celá věc neskončila, při potyčce totiž na zařízení hotelu vznikla škoda asi 15 tisíc korun. Policisté účastníky rvačky vyslechli a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a poškození cizí věci. „V případě prokázání viny konkrétním osobám hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta,“ uzavřel Lukáš Vincenc.

monokl ( 10. ledna 2019 13:58 )

Přiblblí děti zbohatlíků, jak to může s takovými hajzlíky asi dopadnout!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud