Černému pasažérovi (†24) urazil most hlavu. Jel na střeše vlaku

Autor: ital - 
22. prosince 2018
17:42

V Severní Karolíně byla 11. prosince objevena lidská lebka. Zjistilo se, že patřila čtyřiadvacetiletému muži jménem Varcy Locklear. Ten nalezl smrt na vlaku, který 30. října mířil do New Yorku. Varcy se vezl na střeše dopravní soupravy, ale zřejmě si nevšiml mostu, pod nímž vlak projížděl. Ten mu urazil hlavu.

Na konci října cestoval Varcy Locklear na střeše vlaku společnosti Amtrak, který mířil na New York. Když souprava projížděla pod mostem v městě St. Paul v Severní Karolíně, překážka v cestě mu podle vyjádření policistů zřejmě oddělila hlavu od těla, které následně spadlo pod kola vlaku. Jeho tělo našli tentýž den v kolejišti asi 200 km daleko ve městě Enfield. Postrádali však jeho hlavu. 

11. prosince našla lebku pátrací skupina poblíž mostu Lumber Bridge, kde se předpokládá, že muž zemřel. V úterý lékařští odborníci potvrdili, že lebka skutečně patří Varcymu Locklearovi, který pocházel z města Pembroke v Severní Karolíně.

Vyšetřovatelé věří, že cestoval jako černý pasažér z města Charllote do New Yorku, jak informovala rozhlasová stanice WRAL. Podle vyšetřovatelů již policisté Varcyho znali. Často totiž cestoval podobným způsobem, že naskočil na vlak bez lístku. Již několikrát za tento čin dostal pokutu.

„Znali jsme ho a několikrát jej pokutovali. Měl s těmito zkušenostmi bohatou minulost,“ řekl kapitán enfieldské policie Dreher Bozard. „Dokonce na Facebook umístil video, jak stojí před jedoucím vlakem a uskočí na poslední chvíli.“

Mluvčí společnosti Amtrak Kimberley Woods řekla: „Na žádost místních úřadů jsme provoz vlaku pozastavili. V čase nehody se uvnitř soupravy nacházelo 99 cestujících. Neevidujeme žádná zranění cestujících, ani zaměstnanců.“ Detektive Willie Murphy z enfieldské policie prohlásil, že smrt muže nadále vyšetřují, ale nevěří, že by šlo o cizí zavinění.

rezacek ( 28. prosince 2018 00:05 )

Přivolali k ohledání revizora?

rezacek ( 28. prosince 2018 00:03 )

Nebo z Chánova. I ta inteligence mu čouhá z očí.

zacoaproc ( 23. prosince 2018 08:14 )

SUPER

banany ( 22. prosince 2018 22:35 )

Alespoň měl ten pa.b.lb rychou a bezbolestnou smrt!!!

tomik007 ( 22. prosince 2018 22:20 )

Vypada jak z Kosic

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud