Fanoušek Slavie slíbil za sex 1,2 milionu: Po aktu ženu obral o 80 tisíc a zmizel!

Slovenský fanoušek Slavie jí slíbil za orální sex 1,2 milionu: Obral ji o 80 tisíc a zmizel, neznáte ho?  (Autor: PČR)
Autor: dce - 
15. listopadu 2018
20:24

Vypadá to trošku jako další podvod, kterého se vychytralý muž dopustil na důvěřivé ženě. V tomto případě je ovšem pachatel ještě o něco víc nestydatý. Své oběti nejprve slíbil 50 000 euro za orální sex a pak si za službu, kterou na něm žena vykonala, ještě nechal zaplatit 80 000 korun. Policisté po slovensky mluvícím fanouškovi Slavie pátrají i s pomocí jeho fotografie.

Svůj příběh vypověděla na policii mladá Simona z Brna. "Mám na erotických stránkách Amatéři.cz svůj účet a začátkem srpna mě oslovil jeden mladý chlap. Psali jsme si, vyměnili jsme si nějaké fotky - byl sympatický a dost se mi líbil a taky jsem si myslela, že i já jemu, když si se mnou takhle píše," řekla podle rekonstrukce výpovědi Simona v pořadu Na stopě.

Podle policejní mluvčí Petry Hrůzové muž využíval důvěřivé ženy na internetových portálech a za orální sex jim nabízel desítky tisíc euro. Muži, který si nechal říkat Martin, je mezi 20 a 30 lety, je střední postavy, má tmavé vlasy a vousy. Poznávacím znamením mohou být barevně a černobíle potetované paže. Simona navíc prozradila, že slovensky mluvící muž má na krku vytetované logo či nápis Slavie, o které také hodně mluvil.

Martin působil vzdělaně a měl i příjemné vystupování - v Simoně tak hned vzbudil důvěru. Psali si pár dní, než jí muž nabídl 49 000 euro (v přepočtu přes 1 200 000 korun) za orální sex. Simona byla tou dobou v tíživé psychické i finanční situaci, a tak nabídku přijala.

Sešli se v bytě pronajatém přes AirBnb, ke strávili asi hodinu. Povídali si, Simona mu provedla orální sex a on se jí dotýkal. "Říkal mi, že je v Brně na tenisovém turnaji. Že byl nemocný, že měl rakovinu a že teď začíná znovu hrát. Taky říkal, že bydlí v Americe, v Panama City, kde vlastní sedm restaurací," popisovala podvedená žena.

Touhle historkou si už připravoval pozadí pro úhybný manévr. Když došlo na placení, prohlásil, že má zablokovaný účet, protože v Americe neplatil daň z nemovitosti. Simoně nalhal, že potřebuje hotovost, aby účet odblokoval.

"Žena si půjčila 80 000 korun, které mu postupně poslala na jeho účet, aby došlo k jeho odblokování a ona dostala svoji slíbenou odměnu," prozradila Hrůzová. Asi není třeba zmiňovat, že Simona Martina ani slíbené peníze ani ty své půjčené už nikdy neviděla.

Policisté se navíc domnívají, že podvedených bude víc, ale stydí se věc nahlásit. "Apelujeme na tyto ženy, aby se nebály a věc oznámily policistům. Veškeré informace, které nám sdělí, se nedostanou na veřejnost," uzavřela Hrůzová.

salto ( 16. listopadu 2018 07:44 )

Tu slečnu by měli ukazovat na poutích

pepen ( 16. listopadu 2018 07:16 )

Ta musí mít IQ tykve...kdo jí zaplatí za orál...takovou sumu !!!To byl asi mimozemšťan.Dobře jí tak ...ještě mu zaplatila

mislivec ( 16. listopadu 2018 00:17 )

Ta baba utekla z nějakýho ústavu?

pinkfloyd23455 ( 16. listopadu 2018 00:07 )

tobe kamo fandim!!!

slovan1954 ( 15. listopadu 2018 22:34 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud