Policie našla další stopy. V únosu krásné Andrey nejel pouze manžel

Autor: ital - 
9. 11. 2018
12:33

Slovenská policie již téměř dva roky vyšetřuje případ zmizení Andrey Vlčekové. Jako podezřelého z jejího únosu prozatím zatkli jejího manžela. Vyšlo však najevo, že v případu možné vraždy hrají roli ještě další tři muži.

Před dvěma lety 13. prosince 2016 zmizela Slovenka Andrea Vlčeková z obce Hlohovce. Naposledy byla spatřena před školkou, kam vedla své dítě. Podle informací z tvnovinky.sk zachytily městské kamery nejen vozidlo únosců, ale rovněž i jiný doprovodný automobil.

Televize Markíza informovala, že kromě manžela, kterého policie zatkla loni na podzim, měli v únosu figurovat ještě další tři muži. Ti jsou již také ve vězení. Jeden skončil za mřížemi právě kvůli spojitosti se zmizením Andrey, druhého soudí v Rakousku za krádež a třetí šel do vazby za jinou násilnou trestnou činnost.

Mluvčí slovenského policejního prezídia Michal Slivka řekl: „Vyšetřovatel obvinil další tři osoby. Jejich obvinění se týká zbavení osobní svobody, kterého se dopustili jako organizovaná skupina s cílem získání značného prospěchu.“

Tyto muže si měl k únosu Andrey objednat její manžel Miroslav, který tak chtěl s manželkou jednou provždy vyřešit jejich spory o majetek. Andrea prý proti němu navíc několikrát svědčila v trestněprávních záležitostech.

Vlček přesto tvrdí, že o jejím zmizení nic neví a nemá s tím nic společného. Na dobu únosu má dokonce alibi. Seděl prý v kavárně, když jeho žena zmizela.

Podle dostupných zpráv měl být Vlček s trojicí mužů  údajně domluvený, že mu ji předají až později. Sám ji pak měl přinutit, aby na něho přepsala své podíly ve společných firmách. Co se s ženou později stalo, však dosud není jasné. Nové důkazy ale naznačují, že Miroslav patrně kromě únosu mohl plánovat Andreu také zabít.

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa
Články odjinud