Policie našla další stopy. V únosu krásné Andrey nejel pouze manžel

Autor: ital - 
9. 11. 2018
12:33

Slovenská policie již téměř dva roky vyšetřuje případ zmizení Andrey Vlčekové. Jako podezřelého z jejího únosu prozatím zatkli jejího manžela. Vyšlo však najevo, že v případu možné vraždy hrají roli ještě další tři muži.

Před dvěma lety 13. prosince 2016 zmizela Slovenka Andrea Vlčeková z obce Hlohovce. Naposledy byla spatřena před školkou, kam vedla své dítě. Podle informací z tvnovinky.sk zachytily městské kamery nejen vozidlo únosců, ale rovněž i jiný doprovodný automobil.

Televize Markíza informovala, že kromě manžela, kterého policie zatkla loni na podzim, měli v únosu figurovat ještě další tři muži. Ti jsou již také ve vězení. Jeden skončil za mřížemi právě kvůli spojitosti se zmizením Andrey, druhého soudí v Rakousku za krádež a třetí šel do vazby za jinou násilnou trestnou činnost.

Mluvčí slovenského policejního prezídia Michal Slivka řekl: „Vyšetřovatel obvinil další tři osoby. Jejich obvinění se týká zbavení osobní svobody, kterého se dopustili jako organizovaná skupina s cílem získání značného prospěchu.“

Tyto muže si měl k únosu Andrey objednat její manžel Miroslav, který tak chtěl s manželkou jednou provždy vyřešit jejich spory o majetek. Andrea prý proti němu navíc několikrát svědčila v trestněprávních záležitostech.

Vlček přesto tvrdí, že o jejím zmizení nic neví a nemá s tím nic společného. Na dobu únosu má dokonce alibi. Seděl prý v kavárně, když jeho žena zmizela.

Podle dostupných zpráv měl být Vlček s trojicí mužů  údajně domluvený, že mu ji předají až později. Sám ji pak měl přinutit, aby na něho přepsala své podíly ve společných firmách. Co se s ženou později stalo, však dosud není jasné. Nové důkazy ale naznačují, že Miroslav patrně kromě únosu mohl plánovat Andreu také zabít.

Doporučujeme
dietr ( 14. prosince 2018 08:50 )

Ta to měla spočítané, už když se vdávala (viz. foto manžela)

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud