Cyklistku v Havířově srazilo auto: Její smrt vysílal muž živě na Facebooku

Cyklistku v Havířově srazilo auto: Její smrt vysílal muž živě na Facebooku.  (Autor: Facebook)
Autor: dce, ČTK - 
7. listopadu 2018
13:30

Tragicky skončila středeční nehoda v Havířově – řidič osobního auta tu srazil cyklistku (†74), která i přes dlouhý boj záchranářů svým zraněním na místě podlehla. Záhy se na sociálních sítích objevilo video, jak záchranáři bojují o život seniorky. Jeden z místních to totiž vysílal živě!

„Osobní vůz srazil ve středu dopoledne v Havířově cyklistku, která na místě zemřela,“ řekla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková. Nehoda se stala krátce před 10:30 na havířovské Hlavní třídě v centru města.

„Auto i cyklistka jely ve stejném směru. Řidič osobního vozu pravděpodobně při přejíždění z pruhu do pruhu přehlédl cyklistku a srazil ji,“ uvedla mluvčí. Dodala, že čtyřiasedmdesátiletá žena utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě nehody zemřela. Řidič bude pravděpodobně obviněn z ublížení na zdraví s následkem smrti.

Dění na silnici před domem ale zaujalo jednoho z místních – to by nebylo nic zvláštního, však i řidiči u nehod způsobují kolony jen tím, že koukají, co se stalo. Muž z Havířova ovšem celé snažení o záchranu života seniorky nejen natáčel, ale vysílal živě na Facebooku.

Video sdílel rovnou ve skupině Jsem z Havířova, kde zároveň upozorňoval, že přijela už i pohřební služba a paní zemřela. Ne všechny jeho živé „zpravodajství“ potěšilo. „Mějte úctu k pozůstalým. Vypněte to!!!“ napsala jedna z diskutujících. Většinu ovšem video zaujalo a nadávali, že je video nekvalitní a obraz nejde přiblížit…

aIIina ( 7. listopadu 2018 20:45 )

tady jednu cou.ru máš: https://www.blesk.cz/diskuse/868514/1#msg_43127

aIIina ( 7. listopadu 2018 19:52 )

Asi to moc nesype, viď nešťastníku?

Actimel ( 7. listopadu 2018 16:31 )

Jistě, vnoučata babičku a dědu nepotřebují, ani nemůžou, protože babička s dědou musí chodit do práce!! Nemůžou hlídat tak jak to bylo dřív, že žena byla v důchodu už 54 letech atd..chytrý telefon je dozajista pohlídá když budou nemocní a rodiče nemají nikoho na hlídání, což??!! To je ale blbost co jste napsala! Lidi si ani neuvědomují jak je sociální sítě špehují, vlatně všechno nás špehuje, sleduje...a jen podsouvá další a další možnosti jak špehovat různými aplikacemi!!! Nic nepoužívat a spolehnout se na vlastní rozum a je klid

ohrazenice ( 7. listopadu 2018 15:10 )

Vnoučata babičku a dědu nepotřebují. Jim stačí chytrý telefon. Sociální sítě jsou zneužity politicky. Mám na mysli celý svět nejen ČR.

ohrazenice ( 7. listopadu 2018 15:04 )

22. 9. mně srazilo auto. Jel jsem na kole po hlavní silnici. Z vedlejší silnice přijela škodovka. Z toho dne si nic nepamatuji. Až vyšetření na CT. Sanitka a policisté se shodli že 90% smrt nebo ochrnutí.10% těžké zranění. Vešel jsem se do 10%. Jinak bych nepsal. Těžký otřes mozku, zraněné rameno a klíční kost (po operaci), zlomená 4 žebra a poškozená plíce. Kdyby to někdo natočil rád bych se na to podíval. Ale nechtějte po mně vysvětlení proč bych to rád viděl. Neumím to vysvětlit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud