Vyděšeného Dylana (†2) ubil k smrti vlastní otec. Před tím mu podal kokain.

Autor: ital - 
13. října 2018
22:14

Malý Dylan Tiffin-Brown (†2) byl v prosinci 2017 nalezen mrtvý s mnohočetnými poraněními v domě svého otce, překupníka drog. Po pitvě našli v jeho oběhovém systému stopy kokainu. Droga se mu prý musela do těla dostat 4 – 12 hodin před smrtí.

Brit Raphael Kennedy (31) byl obviněn z vraždy svého teprve dvouletého syna. Jeho tělo našli záchranáři doma v anglickém Northamptonu 15. prosince loňského roku. Utrpěl mnohočetná vnitřní zranění. Převezli jej do nemocnice asi půl hodiny po poledni. O 30 minut později ho prohlásili za mrtvého.

Posmrtné vyšetření prokázalo, že Dylan měl na několika místech zranění na játrech a trpěl silným vnitřním krvácením. Rovněž se u něho potvrdil pozitivní nález na kokain. Soudní toxikolog Dr. Peter Sidebotham prohlásil u soudu: „Dylanovi se musela droga do těla dostat 4-12 hodin před jeho smrtí.“

Dále dodal: „Našel jsem méně než 5 nanogramů kokainu v jednom mililitru krve. Ale hladina kokainu byla v době úmrtí vyšší.“

Policie v Kennedyho domě zabavila zásoby cracku, marihuany a heroinu v hodnotě stovek liber. Stejně tak našla i plastové sáčky, mikrováhy a podezřelý mobilní telefon pro domlouvání obchodů s drogami.

Raphael měl ve svém mobilu natočena dvě znepokojující videa. Na jednom z nich malý Dylan vypadá, že spí na nohou svého otce v ložnici. Náhle Kennedy, který scénu filmuje, prudce zakřičí. „Vstávej!“ Na dalším videu se dítě snaží chodit, přičemž pláče bolestí. Raphael na něho pokřikuje: „Tak choď, dělej!“ Policie nezjistila, kdy tato videa vznikla.

Kromě předchozích zranění měl Dylan také rozsáhlé zlomeniny žeber, jež utrpěl během týdnů předcházejících jeho smrti. A rozhodně nebyly způsobené při úrazu. Chlapcova matka Tayla Tiffin (18) před soudem řekla, že její synek pokaždé plakal, když se vrátil z otcovy péče. Vždy, když se vrátil k matce, velmi vyžadoval její pozornost.

Kennedy se přiznal, že se dozvěděl o Dylanovi teprve dva měsíce před jeho úmrtím. Naříkal si na vyměňování chlapcových plenek. Vraždu ovšem popírá. Soud nadále pokračuje.

Hamanda ( 21. února 2019 06:42 )

Dalši, která měla dítě v 16 ti? A to si na chlapečkovi nevšimla modřín ani ničeho jiného??? Zavřít ji taky. A co třeba její rodiče? Příbuzní??

liskabystrouska ( 14. října 2018 17:22 )

chudak chlapecek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud