Krásné policistky hrdinky chytily v Teplicích sebevraha, když skočil z okna

Autor: ital - 
2. října 2018
20:58

Policie v Teplicích dostala hlášení, že se starší muž chystá vyskočit z okna. Na místo zásahu dorazily za pět minut dvanáct krásné policistky. Strážkyním pořádku se podařilo muže chytit na poslední chvíli, kdy mu v okně zbývala zachycená už jen bota.

V neděli 23. září 2018 okolo 16. hodiny obdrželi tepličtí policisté hlášení, že na okenním parapetu v 11. poschodí panelového domu sedí muž (68) a zřejmě se chystá vyskočit. Upozornil na něho svědek, který začal mít o muže obavy, když viděl, jak sedí v okně zády do ulice.

Na místo hned vyrazila hlídka a pokusila se muže přesvědčit, aby od svého záměru upustil. Strážník zůstal dole a rozhovor přenechal na své kolegyni, domnívaje se, že pro muže bude rozhovor se ženou příjemnější.

Policistka Klára Kučerová začala s důchodcem rozmlouvat. „Řekl mi, že už tam sedí asi hodinu a vykouřil už 10 cigaret. Ještě jednu si zapálil a řekl, že je to jeho poslední,“ říká Kučerová. Mezitím do místnosti dorazila její kolegyně Markéta Hanousková. Ani jí se však nepodařilo muže přesvědčit.

„Dokouřil cigaretu a ještě nám ji ukázal. Pak se s námi rozloučil a prudce se zaklonil,“ popsala scénu policistka FTV Prima. Pád ovšem zbrzdilo okno, které se zavřelo a zachytilo tak jeho nohu. V tu chvíli obě ženy přiskočily a chytily ho za dolní končetiny a oblečení. Vytáhnout nahoru se jim ho však nepodařilo.

Byl rozčílený a neustále nám opakoval, abychom jej pustily,“ dodává strážkyně zákona. Nakonec do bytu dorazili hasiči, jimž se už podařilo sebevraha vytáhnout nahoru. Následně byl muž převezen na psychiatrické oddělení.

rada42 ( 3. října 2018 06:14 )

Jsem 76 letý důchodce a taky chci být krásná policistka , která chytne sebevraha - jdu ho hledat...

ja-stana ( 2. října 2018 22:58 )

Jedna hnusnější jak druhá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud