Miliardářská dědička Rezešová zabila za volantem 4 lidi, řídit však může dál

Autor: ital - 
2. 9. 2018
13:20

Za dopravní nehodu v roce 2012, při níž zahynuli 4 lidé, dostala devítiletý trest vězení. Po podmínečném propuštění, které následovalo poté, co si odseděla dvě třetiny trestu, jí stále zůstal udělen zákaz řízení motorových vozidel po dobu 8 let. Tento zákaz však platí pouze pro Maďarsko. V ostatních zemích může údajně řídit nadále.

V roce 2012 na maďarské dálnici narazila Eva Varholíková-Rezešová pod vlivem alkoholu do vozidla, které následně vzplanulo. Tři lidé v autě zemřeli na místě a další žena byla těžce zraněna. Poraněním po převozu do nemocnice podlehla.

Rezešovou odsoudili nejdříve k šesti, později k devíti letům vězení. Po odpykání dvou třetin trestu zažádala o podmínečné propuštění. Budapešťský soud její žádosti vyhověl za příkladné a bezkonfliktní chování v průběhu výkonu trestu. Stále jí však platí zákaz řízení motorových vozidel, který byl udělen na 8 let.

Maďarský deník Magyar Idők, který na tuto skutečnost poukázal, však uvedl, že toto nařízení se vztahuje pouze na území Maďarska. To znamená, že v ostatních zemích nadále řídit může. Mluvčí Hlavní prokuratury Peštianské župy Csilla Gyugyiová sdělila: „Zákaz se týká výhradně území Maďarska!“

V dalších zemích dle jejích slov toto soudní nařízení neplatí. Znamená to tedy, že žena, jež během řízení pod vlivem alkoholu zabila čtyři lidi, může nadále usedat za volant?

Doporučujeme
sores ( 3. září 2018 10:41 )

Takové vražedkyni zfetované a ožralé sebrat řidičák na doživotí!! Hnus zákony v celém Československu!!! Kdo má prachy je vítěz!! Může vesele zabíjet a ožírat se, máme nejnižší tresty na světě.

starypes ( 3. září 2018 07:27 )

Ne, to jsem neviděl. A viděli jste někdy kikány s auty na STK? Tak se někdy podívejte, jak tam kolem nich obskakují a klaní se jim skoro k zemi. Hnus!

prvosienka ( 3. září 2018 04:17 )

primitývny čech,,, musel si si rypnúť že_?

maarcy ( 2. září 2018 20:01 )

Pokud máte peníze, tak ten řidičák ani nepotřebujete. Pokud něco provedete nebo vás chytí policajti, tak to budou oni, kdo bude potrestaný. A viděli jste někdy naše hnědé spoluobčany za volantem autoškoly?

tomik007 ( 2. září 2018 18:13 )

CZOBOLANDJANKAM by meli ridicaky zakazat

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud