Tragédie v Německu: Český turista (†41) se utopil v Dračím jezeře

Drachensee
Autor: lm - 
6. 8. 2018
15:12

Další tragická smrt českého turisty na dovolené! V německém jezeře Drachensee (Dračí jezero) u města Furth se utopil jednačtyřicetiletý muž z Domažlic. Jeho bezvládné tělo našli potápěči.

K tragédii došlo podle německého deníku Bild v sobotu večer. Podle svědků si Čech šel zaplavat na Dračí jezero a zhruba 30 metrů od břehu najednou zmizel.

Kamarádi i další plavci muže ihned začali hledat a zároveň zalarmovali záchranáře, bohužel byla ale všechna snaha marná. Zhruba po necelé hodině přišla smutná zpráva. Bezvládné tělo muže objevili ve zhruba třímetrové hloubce potápěči. Oživit už se ho bohužel nepodařilo. Případem se už zabývá policie. Podle místních médií muž pocházel z Domažlic.

Za posledních pár dní jde už o několikátou podobnou tragédii českých turistů na dovolené. V pátek zahynul v egyptském letovisku Marsá Alam český turista, kterého napadl žralok. Dva čeští turisté se ve čtvrtek a pátek utopili v Bulharsku. V sobotu pak přišla další smutná zpráva z Rakouska, mladá Češka Iva (†24) tu zahynula po pádu do Krimmelského vodopádu, kde se účastnila závodu LowCost Race. Patrně se rovněž utopila.

Doporučujeme
prazskapica ( 6. srpna 2018 23:57 )

Kdo chce kam...

verka1 ( 6. srpna 2018 18:29 )

Alkohol, machroval nebo dostal křeč...zase mladý člověk zemřel. Když na to nemají ať nelezou do vody.

jardavozembouchak ( 6. srpna 2018 17:02 )

Zda se ze Cesi jsou nebezpecni tvorove. Jiste je to tragedie ale kazdy my mel znat svou normu sve schopnosti a kdyz to nezvladam vykoupu se doma ve vane

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud