Mladý řidič (†27) nezvládl zatáčku: Po nárazu do stromu i se spolujezdcem (†23) uhořeli

Ilustrační foto  (Autor: David Malík)
Autor: ČTK, lm - 
6. srpna 2018
09:11

Dva mladé životy vyhasly při tragické víkendové nehodě na Havlíčkobrodsku. Řidič při předjíždění v zatáčce vyjel ze silnice a narazil do stromu, po čemž jeho vůz začal hořet. Zahynul on i spolujezdec.

Tragická dopravní nehoda se stala v neděli odpoledne poblíž Chotěboře na Havlíčkobrodsku. Osobní auto narazilo do stromu a po nárazu začalo hořet. Řidič (†27) i spolujezdec (†23) na místě zahynuli.

„Sedmadvacetiletý řidič osobního automobilu Peugeot jel ve směru od obce Počátky směrem na Dobkov. Při předjíždění jiného vozidla v pravotočivé zatáčce dostal smyk a vyjel vlevo mimo vozovku. S vozidlem narazil do stromu a následně začal automobil hořet.,“ popsala mluvčí krajské policie Stanislava Miláčková.

Auto havarovalo na silnici III. třídy mezi vesnicemi Dobkov a Počátky okolo 17:30. "Policisté na místě provedli šetření a zadokumentování. Okolnosti dopravní nehody nadále prověřují," dodala mluvčí.

starypes ( 6. srpna 2018 15:59 )

Jsem rád, že jsem takového hňupa na silnici nepotkal.

horalysa ( 6. srpna 2018 10:30 )

Vinu nese jednoznačně zatáčka, která v tom místě vůbec neměla být. Velký kus viny nese i tma, přes kterou nebylo do zatáčky řádně vidět. Proto mladý a zkušený řidič havaroval.

padouch236 ( 6. srpna 2018 09:44 )

Je o jednoho závodníka méně...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud