Lékařka na pohotovosti nadýchala dvě promile! Hrozí jí rok za mřížemi

Autor: rc - 
12. července 2018
22:52

Víc jak dvě promile nadýchala lékařka, která měla službu na pohotovosti v Košicích. Jeden z pacientů si všiml, že pětapadesátiletá žena je zřejmě opilá, a zavolal policii. Lékařka může jít až na rok do vězení.

Službu na pohotovosti v Košicích měla pětapadesátiletá lékařka, která se před službou pořádně posilnila alkoholem. Toho, že je lékařka zřejmě pod vlivem a ordinuje, si všiml jeden z pacientů, který neváhal a zavolal policii. Strážci zákona po příjezdu dali ženě dýchnout. Lékařka nadýchala víc jak dvě promile!

„Policejní hlídka byla vyslána na místo prověřit podezření, to se potvrdilo, přitom službu konající lékařka měla v dechu hodnotu 0,49 mg na litr, což v přepočtu představuje přes 2 promile,“ uvedla policejní mluvčí v Košicích Jana Mesárová pro Noviny.sk. „Policie případ realizovala v takzvaném superrychlém konání a spis s návrhem na podání obžaloby předložila prokurátorovi. Za tento skutek hrozí obviněné osobě trest odnětí svobody až na jeden rok,“ dodala Mesárová.

 

VIDEO: Policisté kontrolovali veřejný prostor na území Prahy 6

Video Policisté kontrolovali veřejný prostor na území Prahy 6. - Policie ČR

jussuf ( 13. července 2018 05:50 )

Ešteže ,,samonesprávny" kraj nemôže voči lekárke vyvodiť žiadne dôsledky. Môže ale vyvodiť dôsledky voči súkromnej firme, ktorá opitú lekárku do ambulancie dosadila....alebo ani to nemôže lebo medveď... lebo sme na Slovensku

cocumysvole ( 12. července 2018 23:31 )

Deje taky dejchat těm šmejdům ve sněmovně. To budete koukat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud