Majka (17) zmizela cestou z festivalu: Zaplavala si, už se nevynořila

Autor: dce - 
10. 7. 2018
10:10

Tragédie se odehrála v Púchově na severozápadě Slovenska. Sedmnáctiletá Mária K. se s kamarádkou vracela z festivalu Pohoda domů, vystoupily ale už v Púchově a asi se chtěly zchladit v řece. Jenže Majka se z vody už nevynořila. Potápěči po ní už třetí den pátrají.

Mária z Považské Bystrice se s kamarádkou vlakem vracela z trenčínského festivalu. Podle svědků se v Púchově zastavily v místní hospodě, a pak se rozhodly zchladit v řece Váh. Jestli si chtěly jen zaplavat nebo řeku rovnou přeplavat, jak uvádějí některá média, není jisté.

Dívky do vody údajně skočily z mostu krátce po poledni. Jenže Majka se z vody už nevynořila. I když se ji kamarádka snažila najít a vytáhnout, bylo to nad její síly. Hledala pomoc i na břehu, ale dívku se vytáhnout nepodařilo.

Sedmnáctiletou Márii hledali hasiči včetně potápěčů až do západu slunce. Marně. Pátrací akce probíhá i v pondělí. Na místě, kde probíhá vyhledávání, jsou asi čtyři metry vody a proud je momentálně asi osm metrů za sekundu," řekl serveru Pluska.sk velitel zásahu Marek Mako.

Hasiči v pondělí mezi 10. a 13. hodinou zažádali v povodí Váhu o snížení hladiny. Šance, že dívku najdou živou, jsou ale velmi malé.

Doporučujeme
santikxauz ( 11. července 2018 05:41 )

Jako to můžeš vědět,že je jako ty?

jasnovidec01 ( 10. července 2018 19:29 )

Ale jdi BROUKU ...opilce není nikdy škoda nazdárek ;- moje IQ.... je v pořádku proto jsem se nikdy nešel koupat ožralej VOLE ;-D ;-D

AlesKozar ( 10. července 2018 15:53 )

 Ty jsi taky super hovado.

horalysa ( 10. července 2018 12:41 )

Bystrozraky chtěl jen upozornit jak vysoké asi měla zmizelá IQ. Proto ji přirovnal k Havlovi. Už chápeš, jasnovidče01? Tebe by také nabylo škoda, jak vidět. Jenže ta dívka moha být užitečnější pro společnost než byl Havel.

jasnovidec01 ( 10. července 2018 11:18 )

co sem taháš Havla ???byl to debil,ale ta buchta ještě větší,žádná škoda každého ožralého utopence...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud