Tři dny po narozeninách ho potkala tragédie: Montéra samouka rozmačkalo vlastní auto

Při srážce vlaku RegioJet a auta na Slovensku zemřel řidič vozu.
Autor: jh - 
8. července 2018
16:59

Když ho našli přimáčklého pod automobilem, bylo už pozdě. Manfréd (†34) ze slovenské obce Čaky se pouhé tři dny po narozeninách rozhodl provést údržbu na autě. Kvůli neopatrnosti a smůle mu však vůz spadl na tvář a hruď a zabil ho.

Tragický incident se odehrál zřejmě kvůli špatně umístěnému zvedáku. Pomocí něho auto nadzvedl a lehl si pod něj, aby provedl údržbu.

Chtěl v něm vyměnit olej a filtr. Zvedák si postavil na disk staršího kola a lehl si pod auto. Nezabezpečený hever mu však po tom kole sklouzl a těžké Suzuki Vitara spadlo na něho,“ vysvětlil zpravodaji Pluska.sk strýc zesnulého.

Další chybou mladého muže byl fakt, že se riskantní činnosti účastnil zcela sám, bez kohokoliv, kdo by mu mohl včas pomoci. Jeho bratranec ho našel už bez známek života až po několika hodinách, když se vracel z práce.

Video: Při srážce vlaku RegioJet a auta na Slovensku zemřel řidič vozu

Video  Při srážce vlaku RegioJet a auta na Slovensku zemřel řidič vozu.  - TV JOJ

horalysa ( 8. července 2018 22:53 )

Běžně si opavuji auto sám. Nikdy však nevěřím "hevéru". Auto zvednu, řádně podložím pevnými podložkami pod prahy vozidla a až pak pod něho vlezu.Vozidlo nemůže sjet ze zvedáku. Když je řádně podloženo, klidně zvedák povolím a vozidlo drží jen na pevných podpěrách. Risk, není vždycky zisk.

olda1000@... ( 8. července 2018 21:35 )

 Čo Bolo to bolo..Nevadí,stane se 😉

bullshit ( 8. července 2018 20:12 )

Souhlas, mám jej také a pokud je na rovině je vyloučeno nějaké popojetí. Zvednu-li auto a chci pod něj tak dám takovou trojnožku pro jistotu. Jinak mám ještě nájezdy a ty jsou úplně super, koupeny kolem pětikila před léty..

kradu ( 8. července 2018 18:08 )

další darwin?

jardavozembouch ( 8. července 2018 18:05 )

Pouzivam ho leta. Je bezpecnejsi nez ten origo smesny kolovratek ve Fordu. Kolecka to ma, staci zabezpecit dvemi prkynky, ale zatim jsem to nepotreboval. Vaha vozu hever zajisti proti pohybu (pokud nejaky pip nema auto z kopce).

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud