Zvrat v případu Kuciaka (†27): Vrah vnikl na pozemek hodinu před zabíjením

Autor: shp - 
30. 5. 2018
10:30

Do prokletého domu zavražděného slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) ve Velké Mači se toto úterý vrátili policisté. Místo začali znovu vyšetřovat v 18:00 hodin. Po skončení přišli s šokujícím odhalením.

Na místě krvavého činu byli experti z oboru balistiky, chemie, soudní znalci či kriminalističtí technici. Ověřovali vyšetřovací verze i možný pohyb pachatele a to, kde se mohl ukrývat. Jejich nejnovějším poznatkem je podle webu tvnoviny.sk to, že vrah vtrhnul na pozemek minimálně hodinu před tím, než mladé lidi zabil.

Martina jela do Galanty vyzvednout Jána a zřejmě této nestřežené chvíle vrah využil. Je možné, že čekal poté ještě hodinu schovaný v kuchyni. Jána i jeho snoubenku našli policisté v domácím oblečení, takže se stihli převléct. Vrah měl první zastřelit Martinu, novináře až po ní. Předpokládají, že při střelbě použil tlumič.

Všechny přístupy na ulici, na které dům stojí, byly hodiny oblepené páskou a veřejnost ani média se na místo nedostaly. Vyšetřovací pokus ukončili před 23. hodinou. Jaké další poznatky si z nejnovějšího vyšetřování odnesli, není jasné. To, že vrah na své oběti čekal, ale ještě více ukazuje promyšlenost popravy, která byla podle všeho na objednávku.

Investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou zastřelil neznámý pachatel 21. února letošního roku výstřely z pistole. Kušnírová byla střelena zepředu jedenkrát do hlavy. Kuciak taktéž zepředu dvěma výstřely do srdce. Novinář zrovna pracoval na případu propojení italské mafie s vrcholovými slovenskými politiky.

Doporučujeme
starypes ( 30. května 2018 18:24 )

Pořád nevěřím, že šlo o politicky motivovanou vraždu. A oni to už zřejmě zjistili taky a proto se jim nechce s pravdou ven.

horalysa ( 30. května 2018 15:01 )

Vražda Kucika se podobá vraždě Mrázka. Hodně bych se divil, kdyby byla objasněná. Politické vraždy na objednávku bývají dobře kryté. Ičko by o tom mohl vyprávět.

kajman1 ( 30. května 2018 14:52 )

Každý politik má ruce od krve přímo či ne přímo každa doba má své oběti .jen se tu snažil někdo pře žit moc a rozpoutal to takhle.ji ak ten pisálek nepsal konkrétní o nikom a o ničem co by je to melo stát život.

wp2t ( 30. května 2018 12:38 )

 To je americká rodinná komedie od režiséra Jiřího Sorose. Tady byli zavražděni tajně dvě osoby a v zemi je nakročeno na státní převrat řízený EU parlamentem. Ve Francii jeden, chybou úředníků, propuštěný muslimský vězeň zabije na veřejnosti dvě policistky ve službě a pokojného kolemsedícího člověka v autě a nikoho ani nenapadne se nad tím nějak pozastavovat a dva dni zjišťují, jestli to byl teroristický útok nebo jestli se ten aláhovec jen nudil v base, tak si zaplatil procházku a střílečku. A kdyby ho policajti, kteří už to taky ví nesundali, tak ho politici zavřou na chvíli do blázince, protože je postižený válkou a chudobou, pak mu daj nějaký odstupný za útrapy a pošlou ho s jinou identitou do jiné EU země.

pavel981 ( 30. května 2018 12:36 )

Jejich problém - kdo chce kam ... platí pořád, o pro drzé čoboly.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud