Zbabrali to! Policie v případu Kuciaka (†27) nezajistila všechny stopy, tvrdí právník pozůstalých | Blesk.cz

Zbabrali to! Policie v případu Kuciaka (†27) nezajistila všechny stopy, tvrdí právník pozůstalých

Autor: ČTK ljš - 
21. 5. 2018
15:40

Slovenská policie zbabrala první ohledání místa dosud nevyšetřené únorové vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Televizi Joj to řekl právník pozůstalých a exministr vnitra i spravedlnosti Daniel Lipšic s odvoláním na obsah části policejního spisu, do které slovenské úřady minulý týden umožnily nahlédnout rodinám zastřelené dvojice.

"Nebyly tam zajištěny stopy, které se zajistit měly, a je možné, že byly nezvratně zničeny," uvedl Lipšic. Některé důkazy k případu vyšetřovatelé podle něj zjistili až z fotografií.

Dvojice byla zastřelena ve svém domě nedaleko Trnavy, vedení policie jako nejpravděpodobnější motiv vraždy označilo investigativní práci reportéra.

 

Slovenská policie již krátce po vraždě čelila kritice odborníků za to, že k ohledání těl nepřizvala soudního lékaře, ale patologa, který přednáší histologii. Prokuratura se ale v této záležitosti již dříve policistů zastala a uvedla, že pitvu již prováděli znalci z ústavu soudního lékařství.

Video Poslední minuty před popravou Kuciaka a jeho snoubenky! Zveřejnili kamerové záběry - tv Joj
360p

Fotogalerie Zavražděný novinář Ján Kuciak 58 fotografií

Doporučujeme
odol ( 21. května 2018 18:17 )

 Santixku,ty hovädo čecholské,jak ty víš jaký jsou četníci na Slovensku?

modern ( 21. května 2018 16:18 )

Ono to tak nějak mělo být zbabráno ... ostatně mafie prorostlá do všech státních sfér se nenechá vykouřit tak snadno a notabene fízlicií. Na slovensku to holt jede, nám se to tam teprve instaluje prostřednictvím agenta Bureše, ale za to za potlesku 30 procent hlupáků ...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud