Muže (†44) zmlátili a tělo hodili do Bečvy: Napadený zemřel. Klíčový svědek promluvil

Autor: ČTK ljš, shp - 
29. 5. 2018
15:30

Případ mrtvého muže, který byl nalezen v pondělí v řece Bečvě na Přerovsku, vyšetřuje policie jako vraždu. Policie ráno uvedla, že jde o čtyřiačtyřicetiletého muže. Na případu kriminalisté pracují. Svědek uvedl, že napadený byl zmlácen skupinou útočníků a poté hozen do vody. V Olomouckém kraji je to tento měsíc druhý případ, kdy byl nalezen mrtvý muž.

Video Svědek o vraždě poblíž Bečvy - FTV Prima
360p
Tělo leželo v Bečvě v katastru Hranic. Policisté u mrtvého nařídili soudní pitvu. „Případ policisté prověřují pro podezření z vraždy,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Na začátku května bylo na periferii Olomouce nalezeno tělo přikryté modrou plachtou. Policisté poté zjistili, že jde o jednačtyřicetiletého Ukrajince.

Muž zemřel násilnou smrtí, kriminalisté jeho úmrtí zatím vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví s následkem smrti, nevyloučili však, že může být právní kvalifikace ještě změněna. Podle informací ČTK šlo o fyzické napadení bez použití zbraně.

 

Krimi Zprávy FTV Prima mluvily se svědkem, který se bál napadenému pomoci. Prý tomu všemu předcházelo jedno napadení v sobotu. „Začali ho mlátit a já jsem ho nemohl zastavit, protože bych možná taky dostal, kdybych se ho zastával. Potom ho stáhli dolů do řeky,“ řekl v relaci svědek.

Policisté v Olomouckém kraji letos vyšetřovali tři vraždy či pokus o ni. Naposledy na začátku dubna starší muž pořezal na Prostějovsku nožem na krku svou manželku, žena se útoku ubránila. Muž se nakonec pořezal také a skočil z balkonu, na následky zranění po několika hodinách zemřel. Loni se v regionu stalo osm vražd a pokusů o ni, všechny se podařilo kriminalistům objasnit.

Doporučujeme
TrojanSlovakia ( 29. května 2018 15:38 )

 Nemohol ani zavolať políciu ten svedok. No.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud