Chlapec (11) skončil jako zombie po vykouření cigarety. Někdo do ní dal drogu jako žert

Malý Logan se po vykouření drogy choval jako nepřemožitelná zombie.
28. 5. 2018
20:22

„Jako by monstrum převzalo kontrolu nad jeho tělem,“ říká zoufalá maminka Jade Johns z waleského Bridgendu. Její teprve jedenáctiletý syn Logan Johns-Evans vykouřil cigaretu, po které se úplně změnil, a udělalo se mu zle. Nebyl v ní totiž jenom tabák, někdo ji říznul drogou zvanou koření (anglicky spice).

Tato droga se stala ve Velké Británii notoricky známou během posledních dvou let. Jde o syntetickou náhražku přírodní marihuany, která má však na uživatele devastující účinky. Na ulici se jí přezdívá zombie droga, protože z lidí dělá chodící a nemyslící individua, která připomínají oživlé mrtvoly.

Probudil se ve tři ráno a myslela jsem, že je náměsíčný, protože se snažil dostat ven a dělal hluk. Dala jsem ho zpátky do postele a v 6:40 jsem ho vzbudila do školy. Nemohl stát nebo mluvit, odvezli jsme ho do nemocnice. Byl jako zombie. Monstrum nad ním převzalo moc a jeho síla byla neskutečná,“ řekla Jade Johns webu Wales Online.

Bylo to děsivé, protože nemohl mluvit a nic v něm nebylo. Oči se mu nehýbaly, zorničky nereagovaly, lze to popsat jen tak, že se choval jako zombie, protože nic nedávalo smysl,“ dodala. „V nemocnici začal být rozzuřený a měl tolik síly, že s ním doktoři nevěděli, co dělat,“ pokračuje smutná maminka. Nakonec zjistila, co se ve skutečnosti stalo.

Moje dcera mi řekla, že kouřil a někdo k němu přišel a dal mu koření do balené cigarety jako vtip,“ smutní matka. Z legrace se stal ale boj o život. Chlapcův stav se nakonec stabilizoval a byl propuštěn z nemocnice. Trpí však urputnými bolestmi hlavy a trpí částečnou ztrátou paměti. Matka nyní varuje všechny ostatní rodiče, aby si na drogu v blízkosti svých dětí dávali pozor.

VIDEO: Po sociálních sítích se šíří šokující video, na kterém ruka údajně náctiletého rodiče nutí potáhnout z marihuanové cigarety a napít se z lahve alkoholu

Video Po sociálních sítí se šíří šokující video, na kterém ruka údajně náctiletého rodiče nutí potáhnout z marihuanové cigarety a napít se z lahve alkoholu - youtube.com
360p

Doporučujeme
branscombe ( 29. května 2018 00:09 )

Je to sice smutný...je to ještě malý chlapec, ale kdyby už v 11 letech nekouřil, tak by se mu to nestalo...Je to "dobrou" výchovou jeho rodičů.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud