Skutečné chodící mrtvoly: Syntetická marihuana dělá z lidí zombie

Autor: shp - 
6. 3. 2017
12:24

Při pohledu na tyto nebožáky se člověku svírá hrdlo. Bezdomovce v anglickém Manchesteru decimuje droga zvaná koření. Jde o syntetickou marihuanu, která je silnější a značně nebezpečnější než ta přírodní. Doslova dělá z lidí chodící mrtvoly.

V centru města jsou lidé, kteří vypadají jako by zamrzli. Jsou jako živí mrtví, sedí v katatonickém stavu a nehýbou se,“ řekla Daily Mailu charitativní pracovnice Julie Boyle. „Nedokážete ani říct, jestli jsou naživu – stojí jako byste zmáčkli pauzu na televizi. Oni ani nevědí, kde jsou,“ dodala.

Poprvé jsem si problému všimla na začátku minulého týdne, ale po uplynutí dalšího týdne to je ještě intenzivnější,“ pokračuje Boyle. Odhaduje, že v Manchesteru může kouřit syntetickou marihuanu celkem asi 95 % bezdomovců. Droga je přitom velmi nebezpečná a může i zabíjet.

Kouřil jsem ji asi dva roky. Je levná, v balíčcích, které se prodávají za směšnou cenu. Uživatelé heroinu říkají, že je to nejhorší věc. Je nebezpečná,“ prozradil jeden z někdejších uživatelů koření. Dlouhou dobu byla tato droga legální, na seznam zakázaných látek se v Anglii dostala loni v dubnu.

Doporučujeme
moiaza ( 6. března 2017 17:21 )

U nás to vypadá úplně stejně. Havlová mládež není o nic pozadu od cizích fetek. Kéž by jednou všichni skapali.

tomik007 ( 6. března 2017 16:48 )

Tohle az objevi VIETKONG tak zacne pjekny horko

lan1 ( 6. března 2017 16:04 )

Aspon konecne vime na cem frci Zeman

deep_ass_flsting ( 6. března 2017 14:55 )

Ať pochcípúají do jednoho!

nika70 ( 6. března 2017 13:52 )

Mě by zajímalo, co z toho ti lidi mají?! Vždyť to určitě žádný slastný pocit není se dostat do takového skoro bezvědomí. Stejně jako se ožrat na plech. To už pak přece nic příjemnýho není...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud