Elektrokoloběžka se střetla s náklaďákem: Muž (†60) byl na místě mrtvý

Řidič elektrokoloběžky při nehodě zemřel.
Autor: ČTK, lm - 
26. 5. 2018
21:30

Řidič elektrokoloběžky podlehl v sobotu kolem poledne smrtelnému zranění, které utrpěl po střetu s nákladním autem v obci Čenkov na Příbramsku. Místo nehody na silnici 118 bylo uzavřeno, na místě zasahovali policisté a záchranná služba.

Tragédií skončila vyjížďka 60letého muže z Příbramska na elektrokoloběžce. V těsné blízkosti železniční tratě měl řidič vážnou nehodu. "Při této nehodě došlo ke střetu nákladního automobilu a muže na elektrokoloběžce," řekla FTV Prima středočeská policejní mluvčí Eva Hašlová.

Podle svědků muž spadl přímo pod kola těžkého návěsu, přičemž se velmi vážně zranil. I přes okamžitou pomoc svědků a následně i záchranářů se řidiče elektrokoloběžky oživit nepodařilo. "Následkem střetu bohužel utrpěl muž na elektrokoloběžce vážná zranění, kterým na místě podlehl," dodala mluvčí.

Případem se nyní zabývá policie. Podle svědků jela koloběžka i nákladní auto ve stejném směru a kamion chtěl zřejmě pomaleji jedoucí vozidlo před zatáčkou předjet. Řidič koloběžky se kolose mohl zaleknout, nebo ho mohla smést tlaková vlna.

Doporučujeme
tomik007 ( 26. května 2018 22:40 )

Co dela elektrobezhka na silnici ?

TeplaBuchta ( 26. května 2018 22:09 )

 60!!!!!letý dement na elektrokoloběžce - co dodat😁😁 Snad z toho řidič návěsu nebude mít nějaké trauma, že přejel dementa..

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud