Zoufalá sestra Tibora (†17), který zemřel na festivalu: Kamarádi ho tam nechali!

Autor: ljš - 
26. 5. 2018
15:28

Dlouhé hodiny ho hledali, až přišla ta nejhorší zpráva! Sedmnáctiletý slovenský student Tibor zemřel poté, co s kamarády vyrazil na pivní festival. Bohužel na akci zůstal sám a v opilosti zřejmě spadl do přehrady...

"Šel na pivní festival s kamarády ze základní školy ze Zákamenného. Jenže oni odešli domů dřív bez něho, nechali ho tam a...," řekla serveru Čas.sk se slzami v očích Tiborova sestra.

Podle svědků viděli mladíka tancovat v baru s neznámou blondýnkou, blízcí tak do poslední chvíle doufali, že mohl jet domů stopem a někde se zdržel. Bohužel pak ale přišla ta nejhorší zpráva.

Chlapcovo tělo našli záchranáři bez známek života v Oravské přehradě. "Lékařka konstatovala smrt bez cizího zavinění," uvedla policejní mluvčí.

Lidé na sociálních sítích z Tiborovy smrti vinili organizátory festivalu, rodina s tím ale nesouhlasí. "My se na ně nezlobíme, pomáhali nám ho hledat od první chvíle," uvedl Tiborův bratr Pavol.

Chlapec navíc zemřel až po akci. "Festival skončil ve dvě v noci, Tibor pokračoval v zábavě ve městě a utopil se kolem čtvrté ráno, tedy ne během festivalu," uvedl organizátor Miloš Kmošek.

Doporučujeme
20tina12 ( 26. května 2018 23:20 )

 No vy jste chytraci co vědí kdo za to může a kdyby coby jakby.... jděte do háje. Stalo se.

Ivana Polkov ( 26. května 2018 20:21 )

 Nechápu. 17-ti letej kluk a nalitej na nějaký chlastačce? Rodičům bych dala do tlamy. Je mi ho vážně líto.

mrdkazkrtka ( 26. května 2018 18:54 )

my jsme v 17. letech pili čůčo a ten západní výdobytek západního dobytka nějaké zkurvené chlastací festivaly jsme neměli - proto jsme také přežili - vinu nesou jednoznačně hloupí rodiče !!! A neotravujte příště podobnejma "zprávama" !

voorel ( 26. května 2018 16:40 )

Slovensko

1049an ( 26. května 2018 16:38 )

Každého života je škoda, ale pokud jel v 17 letech na vyloženě chlastací festival a rodina to věděla, tak by příbuzní spíš měli nadávat na sebe, ne? Já jsem se synem taky chlastal, když mu bylo 17, kupoval jsem piviště na sebe a dali jsme si pořádně do volete, ale měl jako já skoro metrák a hlavně jsem ho měl i při chlastu pod dohledem, aby to nepřepísk a nezačal k tomu v partě panákovat a blbnout...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud