U jezera našli brutálně zavražděnou Češku (†39): »Řezníkovi« hrozí doživotí

Polák (30) se k vraždě Češky (†39) přiznal.
Autor: lm - 
9. 5. 2018
14:40

Brutální vraždu české občanky rozplétají polští policisté. Devětatřicetiletá žena byla nalezena v kaluži krve u jezera Głębokie na západě země. Zraněním bohužel podlehla. Policie už zadržela 30letého Poláka, který měl mít vraždu na svědomí. Média mu dala přezdívku »Štětínský řezník«.

K hrůznému činu došlo v pondělí kolem půl osmé večer. Pomoc zraněné ženě zavolali svědci. Přivolaní policisté začali zraněnou ihned resuscitovat a v oživování pokračovali až do příjezdu záchranářů, všechna snaha byla ale bohužel marná. Podle polských médií oběť utrpěla bodná zranění v oblasti hrudi a krku.

Policie na místě zadržela třicetiletého muže z polského Štětína, který ženu patrně brutálně zavraždil. Podle policie nebyl v době činu pod vlivem alkoholu, vyšetřovatelé si ale vyžádali ještě testy na drogy. Na místě činu byl nalezen i nůž, kterým měl muž vraždu spáchat.

Vyšetřovatelé potvrdili, že žena pocházela z České republiky. Zadržený Polák byl obviněn z vraždy, za což mu podle televize TVN 24 v případě odsouzení hrozí až doživotí. K činu se údajně přiznal, jeho motiv ale zůstává neznámý. Na soud si počká ve vazbě. Podle portálu Radio Szczecin se vrah se svou obětí znal.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud