Hrůza na Kolínsku: Vedle oběšence našli ženu se sekyrou v hlavě

360p
Autor: ljš, mal - 
18. 4. 2018
14:45

Děsivý případ vyšetřuje policie na Kolínsku. V obci Vrbčany byl podle informací Blesk.cz nalezen oběšený muž a vážně zraněná žena, kterou už ale bohužel lékaři nedokázali zachránit.

"Přibližně o půl dvanácté jsme přijali oznámení o spáchání násilného trestného činu v obci Vrbčany. Na místo vyrazily policejní hlídky. V současné době prověřujeme okolnosti nálezu mrtvého muže a těžce zraněné ženy, která svým zraněním následně podlehla," řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Žena byla podle informací Blesk.cz zraněna sekyrou do hlavy. Když záchranáři přijeli na místo, byla ještě naživu. Pak se ale její stav zhoršil a už jí nebylo pomoci. "Posádka leteckých záchranářů dnes zasahovala ve Vrbčanech u ženy po napadení, která utrpěla vážný úraz hlavy. Záchranáři prováděli resuscitaci, ale přes veškerou snahu žena zraněním podlehla," informovala na Twitteru záchranná služba hlavního města.

Nedaleko od zraněné byl nalezen oběšený muž. Podle policejního mluvčího kriminalisté případ šetří jako vraždu a sebevraždu. Podle informací Blesk.cz to byl právě útočník, kdo zavolal policii. Zřejmě tedy napadl svou ženu, vyděsil se, co udělal, ještě přivolal pomoc a pak spáchal sebevraždu. V domě navíc policie údajně našla také mrtvého psa.

Co bylo motivem brutálního činu, zatím není jasné. "Byli to starší manželé. Blíže jsme je neznali, jen jsme se zdravili, ale zdáli se slušní, příjemní," uvedla jedna ze sousedek.

Doporučujeme
cocumysvole ( 19. dubna 2018 16:03 )

Jó hold každýmu někdy bouchnou saze

dartwader ( 19. dubna 2018 03:27 )

Dostala čas na rozmyšlenou a nechala si to projít hlavou

lesnismes ( 18. dubna 2018 20:26 )

Vetsina z vas vi prd,o cemkoli.

horalysa ( 18. dubna 2018 20:15 )

To je zas dnes diskuze prudké inteligence.

tomik007 ( 18. dubna 2018 20:01 )

Za sociku to zcela urcite v takovem meritku nebylo, ale v rusku ty hromadny mordy byly vzdycky.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud