Tragická nehoda na okraji Olomouce: Zemřely dvě děti, další tři zranění

Autor: ČTK - 
29. 3. 2018
16:43

Tragický začátek Velikonoc! Při nehodě na okraji Olomouce zemřely ve čtvrtek odpoledne dvě děti. Další tři lidé skončili s lehkým až středně těžkým zraněním v nemocnici. Jsou ve stabilizovaném stavu. Okolnosti nehody vyšetřuje policie.

Nehoda se stala před 14:00 na silnici z Nových Sadů do Holice, na místě zasahovaly čtyři výjezdové skupiny včetně letecké záchranné služby. "Na místě bylo zraněno celkem pět lidí. Dva nezletilí pacienti byli na místě resuscitováni, ale bohužel neúspěšně. Jejich zranění byla neslučitelná se životem. Další tři lidé byli následně po ošetření transportováni na urgentní příjem olomoucké fakultní nemocnice," uvedl mluvčí krajské záchranné služby Pavel Lampa.

Podle záchranářů jde o nezletilého pacienta, ženu a muže středního věku. Utrpěli lehké až středně závažné poranění.

Nehodu na místě vyšetřuje policie. Podle krajského policejního mluvčího se na místě střetla čtyři vozidla. V současné době se na místě vyšetřuje nehoda, silnice 570 a ulice Šlechtitelů je uzavřena. Podle dopravních informací policie jde zhruba o pětikilometrový úsek. Policisté odklánějí auta na okolní silnice.

Video Při tragické nehodě u Olomouce zemřely dvě děti - HZS Olomouckého kraje
720p 360p

1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud