Novinář Korda šokuje: Trošková z Kuciakova článku je Ficova milenka, ať odejde i z jeho postele

Autor: ljš - 
6. 3. 2018
19:47

Z náruče italského mafiána do premiérovy postele! Tak popisuje slovenský investigativní novinář Eugen Korda kariéru vládní asistentky Márie Troškové (30), o níž psal zavražděný novinář Ján Kuciak. Podle Kordy s Robertem Ficem jen nepracovala, ale je také jeho milenkou!

Zavražděný novinář Ján Kuciak spojil ve svém posledním nedokončeném článku Márii Troškovou s italskou mafií. V textu se věnoval především aktivitám klanu ’Ndrangheta a podnikateli Antoninu Vadalovi. Sexy brunetka s ním podle Kuciakových zdrojů podnikala a také spolu měli vztah.

Milenka 

Jenže teď už má podle Kordy jiného partnera. „Já to řeknu, proč bych to neřekl. Když milenka pana premiéra podnikala s mafiány z Kalábrie, tak to už je opravdu vrchol,“ uvedl v pořadu Reportéři ČT.

„Ona řekla, že do vyšetření případu vraždy odchází z vlády. Však to je dobře, že odchází, a dobře, že do vyšetření vraždy, ale ona by měla odejít i z postele pana premiéra, abychom se tu cítili bezpečně,“ pokračoval Korda.

Video Kiska chce novou vládu, nebo předčasné volby. Fico ho obvinil z tajné schůzky se Sorosem. - tv Joj

Šéfredaktor Denníku N Matúš Kostolný pak potvrdil, že se Trošková po Ficově boku ukazuje velmi často. „Myslím, že nejvíc šokující moment byl, když si pan Fico vzal paní Troškovou jako své garde, když pan prezident Zeman  v říjnu uděloval vyznamenání o státním svátku při výročí vzniku Československa. Pan Fico tehdy seděl v první řadě s paní Troškovou,“ připomněl Kostolný.

Zatýkání

Vadalu a dalších šest lidí zadržela slovenská policie během vyšetřování Kuciakovy vraždy minulý týden, později je ale všechny propustila. Kromě Troškové v souvislosti s Kuciakovým článkem rezignoval také tajemník bezpečnostní rady státu Viliam Jasaň, který je s mafií také spojován.

Zastřelenou dvojici našli policisté v neděli 25. února pozdě večer. Každý z nich zemřel jednou střelnou ranou, Martina do hlavy, Ján do hrudníku. Pachatele policie zatím nedopadla, spekuluje se ale o tom, že by za činem mohla stát právě italská mafie, o níž mladík psal.

Kdo je Eugen Korda

Eugen Korda je slovenský investigativní novinář, který pracoval pro STV, internetovou televizi deníku SME a časopis Týždeň. Do povědomí diváků se ale dostal především jako zahraniční reportér televize Nova za vlády Vladimíra Mečiara. Jeho reportáže byly v té době jedny z mála nezávislých a Korda se tak kvůli tomu údajně stal terčem sledování a vyhrožování slovenské tajné služby. 

Video Šéf protikorupční jednotky NAKA Róbert Krajmer na místě vraždy Kuciaka - TV JOJ

Video V kauze Kuciak padají první hlavy: Na úřadu vlády končí Trošková a Jasaň, ministr kultury odstoupil. - tv Joj

Vše o smrti novináře Jána Kuciaka čtěte zde >>>

Poslední článek Jána Kuciaka o propojení italské mafie a slovenské politky najdete zde >>>

fenmetrak ( 17. března 2018 14:04 )

Vy Slovenky máte pro to p.r.c.á.n.í ve trojce ŽŽM co jsem měl možnost poznat, nějakou slabost

Gemmy ( 17. března 2018 13:06 )

Už toho mám dost! Žádná italská mafie nemá prsty v té vraždě slovenského novináře. Je to ten co byl na pohřbu v šedivém kabátě. Střílel profesionál. A spojení je se slovenskou vládou odtud přišel rozkaz, a asi také zaplaceno. A teď mají horké hlavy,jak to zaonačit, aby se pravda nedostala ven. A ta *** toho Fica? Oba vědí! To se to vládne a kurví darmožrouti! Pan Mečiar byl osobnost.

mirkazam ( 12. března 2018 18:39 )

Je jasné,že s ním Mária chrápe....na to nemusí být nikdo expert !!!

delviar ( 7. března 2018 04:01 )

Eugen tým prakticky potvrdil,že Robo ešte trtk@! Lebo premier minule novinárom tvrdil niečo iné:Že už nie,lebo mu už kok@t z riti vodu pije a že už len občas líže ale len minimálne lebo niekde v Prahe počul,že psaly kurv.i s Paříže-že se kund@ nelíže!!

kristinn ( 7. března 2018 03:55 )

Korda?Čo bol s nimi v trojke, keď to 100 % vie? Alebo závidí? Nepáči sa mi tá jeho investigatíva. Bude sranda, ak niekto úplne nezávislý zistí, že to vôbec nebola vražda, spojená s prácou a Troškuľka si no-len tak "trošku" hrala na zlatokopku na najvyšších miestach. Uznať sa musí, že musela byť naozaj šikovnica prešikovná, keď sa taká mladá až k premiérovi dostala. Aj tá mafia sa vraj dáko inak vyfarbuje, ako bolo prezentované.Vraj Vadala, ktorého prepustili, zadržanie a celý humbuk okolo toho poženie na súd do Štrasburgu. Vraj sa jedná len o menovca z tej istej dediny, ako bol skutočný mafián, ktorý je po smrti. Čo, ak Fico dobre útočí ma Kisku pre spojenie so Sorošom, o ktorom je známe, že má prsty v nepokojoch krajín a vraj sa jeho ľudia u nás nachádzajú...Smeráci sú zo situácie, ako vyorané myši a ozaj sú zahnaní do kúta, lepšie povedané, skoro zadupávaní pod čiernu zem. Hyeny, bažiace po moci, dennodenne zásobujú novými vyšťuchancami verejnosť a ešte doštuchajú do takého majdanu, ako bol na Ukrajine.Prezident nech sa tiež naozaj nerobí svätý, má dosť masla na hlave. Čo mal sám hľadať u miliardára, pôvodom Maďara? Vraj rómsku otázku riešili. Chacha! Asi im chcel Kiska za Sorošove peniaze stavať haciendy na pokútne kúpených pozemkoch, lepšie povedané, umiestniť tam základne NATO. Alebo sa bol spovedať, ako míňal peniaze na prezidentskú kampaň a ešte si z faktúr aj DPH dal vracať, či krátil daň z príjmu. Svinská politika. Na našich chrbtoch orú. Banda hnusná! Defenestrovať! Všetkých! Aj pravicu, aj ľavicu, aj prezidenta! Ale čo ďalej? Koho tam dať, keď - ako Vy hovoríte: "nejsou lidi". Lepšie povedané - čestní ľudia, ktorí by dokázali robiť dobrú politiku. Keby bolo na mne, volila by som Bezáka. Ten chcel urobiť poriadok...Nevyplatilo sa mu to. Škoda!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud