Krutá matka (35) po hádce s exmanželem vyhodila svého syna (4) oknem ze třetího patra!

Autor: csk - 
28. února 2018
20:51

Jen těžko uvěřitelná nehoda se stala ve městě Wugang v jižní Číně. Pětatřicetiletá žena kvůli hádce s exmanželem ve vzteku vyhodila jejich čtyřletého synka ze třetího patra!

Paní Zhangová (35) se ubytovala se svými dvěma syny v hotelovém pokoji jen den po rozvodu s manželem. Podle informací policie byla žena nespokojená s rozhodnutím soudu, který stanovil, že staršího syna ve věku šesti let bude mít v péči Zhangová. Otec se měl nadále starat o mladšího z chlapců. S rozsudkem souhlasili oba manželé.

V sobotu dopoledne volala z pokoje exmanželovi s žádostí o ponechání si obou dětí. Manžel její požadavek odmítl s tím, že by se rád staral alespoň o svého mladšího syna tak, jak se dříve dohodli. Argumenty muže ženu natolik rozlítily, že neváhala, chlapečka popadla a vyhodila ho ven z okna s tím, že když ho nemůže mít ona, tak nikdo.

Naštěstí byla s dětmi ubytována jen ve třetím patře. Nicméně chlapec spadl z výšky takřka deset metrů a po pádu si těžce poranil hlavu. Díky šťastné náhodě dopadl na polystyrenovou bednu s hnojem. Pokud by hlavou dopadl přímo na beton, mohly být následky fatální. Chlapec byl okamžitě převezen do nemocnice a je ve stabilizovaném stavu. Policie krutou matku obžalovala z úmyslného ublížení na zdraví.

VIDEO: Čtyřletý Adriánek vypadl z okna čtvrtého patra!

Video Adriánek (4) vypadl ze čtvrtého patra. - TV JOJ

zwil ( 28. února 2018 21:29 )

Naštěstí byla s dětmi ubytována jen ve třetím patře...kur.va, to je štěstí jak svi.ň...bože, co za sráč.e plodí tyto sračk.y...takové štěstí by si měl taky zkusit, bez toho hnoje, ovšem...štěstí by bylo, kdyby bydlela ve sklepě...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud