Majitel lamborghini chtěl předjet autobus, ale drsně se mu to nepovedlo: Škoda 13 milionů!

Autor: ana - 
27. února 2018
17:35

„Spěchej pomalu.“ Tímto heslem se neřídil majitel nového Lamborghini Aventador z Nottinghamu. Řidič vozidla se rozhodl svého miláčka otestovat. Souboj autobus versus luxusní vozidlo řidič sporťáku prohrál. Celková škoda se vyšplhala na 13 milionů.

Nehoda se stala minulý týden poblíž vlakového nádraží v Nottinghamu. Řidič autobusu již nedokázal střetu zabránit. Podle předběžných informací se majitel lamborghini rozhodl autobus předjet v zatáčce.

Milionové střepy na silnici

Náraz do autobusu byl tak silný, že se střepy z luxusního vozu povalovaly desítky metrů daleko. Autobus byl také silně poškozen. Jako zázrakem nebyl nikdo zraněn. Řidič „Lamba“ od nehody utekl. Policie po něm pátrá. Hledání zřejmě nepotrvá dlouho. Majitelů podobného vozidla po celé Anglii je jen hrstka. Vozidlo za téměř sedm a půl milionů jen tak nikdo neopraví.

Policisté nyní přišli s informací, že autobus si také vyžádá pěknou řádku oprav. Mnozí lidé si z nehody odnášeli kousky střepů, které se na cestě válely. S úsměvem dodávali, že je to ten nejdražší střep, který kdy měli.  

Aventador Lamborghini

Auto má výkon 700 koní. Váží 1757 kg. Převodovka je jednospojková s pádly, ale zato je schopná zařadit za padesát milisekund. Z 0 na 100 zrychlí za pouhé 2,9 sekundy. Projet se s ním můžete rychlostí až 350 km/h. Interiér kopíruje interiéry stíhaček. Cena vozu se nyní může vyšplhat až na 13 milionů korun.

 VIDEO: Kuriózní dopravní nehoda na Pražském okruhu.

Video Kuriózní dopravní nehoda na Pražském okruhu - David Malík

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud