Sobota 4. prosince 2021
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Strach o zdraví pašeračky Terezy? Lidé na ni kašlou

Autor: ana - 
19. února 2018
11:02

Poslední lednový den se na internetu objevila petice za přeložení české pašeračky heroinu z pákistánského do českého vězení. Tereza H. nyní čeká na rozsudek v údajně nejbezpečnější pákistánské věznici. Její osud ale moc lidí nezajímá. Za tři týdny se pod petici podepsalo jen 300 lidí.

Petice s názvem „Jsme lidé, ne barbaři“ se na internetu stává terčem posměchu a kritiky. Většina lidí na ni poukazuje jako na zbytečnou a hloupou. Podpisová listina je pod neuvěřitelným terčem kritiky. Převažují negativní názory.

Zabíjí nám děti, podpis si nezaslouží

V internetových diskuzích převládá názor, že Tereza H. věděla moc dobře, do čeho jde. Podle většiny z diskutujících si člověk, který do Evropy, případně Čech, pašuje heroin, nezaslouží žádný soucit. „Vždyť na českém trhu to zabíjí naše děti. Ne každá rodina má štěstí, že se jejich dítě vyhne drogám. A lidem, jako je tato rádoby modelka, přeji, aby si svůj trest náležitě odpykali,“ řekla v jedné z diskuzí Irena H.

Druhá strana mince

Lidé, kteří se rozhodli petici podepsat, do ní zapojují i své vzkazy. Mnozí souhlasí, že je třeba, aby si pašeračka svůj trest odpykala, avšak v České republice. „Protože jsem ve stejném věku a vím, že člověk dokáže udělat chybu i takovou, jakou udělala Terka. Myslím si, že by si trest měla odsedět v rodné zemi a ne v takových podmínkách,“ řekla jedna ze signatářek Anet V.

Michal N. podepsal, protože se bojí o její zdraví. „Podepisuji, protože pokud něco udělala, měla by si to maximálně odpykat v Česku, tam u nich by taky nemusela přežít.“ A podobných názorů je tam většina.

Víc podpisů má i pivo

Smutným faktem zůstává, že lidi, kteří bojují za umístění Terezy v české věznici, předběhla i petice za lepší pivo nebo lepší tuning aut v ČR. Jak celá podpisová akce dopadne, zatím není známé. Petice ještě minimálně měsíc poběží.

nazornavec ( 5. dubna 2018 17:25 )

Kdybych podepisovala petice pro každého pašeráka světa, brzo by mi upadla ruka.

Mariks ( 26. února 2018 02:13 )

 Jsem proto aby si trest odseděla tam kde ji zadrželi. Ona moc dobře věděla co převáží a kor když to nedělala po prve. Je si míč dobře vědoma a byla do čeho jde a bud to klapne nebo ne.se vším se musí počítat i se zlem. Sama odsuzují fetaci dealeři a další. Je to hrozné když někdo s rodičů kouká na své dítě které je s fetovane hrůza. Zkratka odsedet trest v Pákistánu

Peta Svrcina ( 20. února 2018 11:51 )

 Jen ať si to od*uká tam! Myslím, že nejsem jediný kdo té d*vce nechce platit luxusní pobyt v našem vězení. A mimochodem do teď jí to š*kání bavilo, tak ať si ho užije.

vvalsidal ( 20. února 2018 11:10 )

Jen ať si to odsedí v Pakistánu.Dobře věděla co ji čeká když se to provalí....Ona se totiž bojí že ji tam někdo oddělá za to že práskala....Český kriminál by byl pro ní moc nobl luxus..a za peníze daňových poplatníků.Když uměla vydělávat a bylo jí to málo roztaženými nožkami...a musela dělat drogovou dílerku tak ať trpí bezmozkyně !!!! Drogy zabíjejí lidi,děti ...tak ať má co si zaslouží !!!!

tarzanzroduopic ( 20. února 2018 10:35 )

Lidi na ni kašlou??? Co to je za nadpis??!To nám má být jako líto špinavé prostitutky a pašeračky?! Nevoněla jí česká poctivá práce, nebyli jí dost dobrý český kluci, ani naše krajina jí nebyla dost dobrá, místo toho chodila mr-dávat se smradlavýma Arabama a pašovat drogy!!! Proč bychom jí měli litovat a ještě se jí snažit dostat do ČR a tady živit v base 20 let z našich daní??! Jen ať hezky zůstane v Pákistánu a vyžere si to tam, když jí byli milejší drogy a černé klacky. A blbá ani naivní nebyla, když dokázala pašovat drogy, lítat po světe za klientama a chrápat z drogovým bossem, tak že věděla moc dobře jak co v životě chodí a do čeho jde. Ona nelituje to, jaká špína je, ale že ji chytili!!! Klidně ať dostane 20 let v pákistánském lágru a slzu neuroním. A klidně by mohli přidat šichtu 10 hodin v kamenolomu každý den, myslím že by jí to jenom prospělo...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání