Neděle 5. prosince 2021
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Drsný výslech Terezy (21), která pašovala 9 kilo heroinu: Ježiš, on mě zabije, naříkala blondýnka

Autor: shp - 
15. ledna 2018
15:53

Toto jsou chvíle, kdy si uvědomila, že je zle. Víc než doživotního kriminálu v Pákistánu se ale bojí svého kontaktu v Anglii, kterého právě udala. Na internetu se objevilo video z výslechu české pašeračky Terezy (21), která se z Pákistánu snažila vyvézt 9 kilo heroinu. Celníci ji však zadrželi na letišti.

Tereza nejdříve tvrdila, že nevěděla, co veze. Pak ale šla s pravdou ven. A rozhodně nešlo o její první pašování. „Poprvé mi dali do kufru tři nějaké sošky, že jsou to dárky. Nevěděla jsem, že tam něco je. Podruhé už jsem to věděla, ale měla to být tráva. Potřetí a počtvrté už mi vyhrožovali. Řekli ale, že to je něco, z čeho se drogy teprve udělají, ne že to je heroin. Ani že je toho tolik,“ vypověděla lámanou angličtinou.

Na nejnovějším videu se jí policista ptá, zda má fotku muže, se kterým ohledně zásilky komunikovala. „Mám možná fotku chlápka z Anglie v konverzaci. Jen tam takhle sedí,“ odpovídá mu blonďatá Češka špatnou angličtinou. Je na ní vidět frustrace a obavy. Tvář si dává do dlaní a hlasitě oddechuje. I když jí možná závažnost situace nedocházela, teď je jí vše jasné.

Video Tereza, drogy, Pákistán - youtube.com

Moc dobře také ví, že její kontakt nebude rád, že ho práskla. „Ježiš, on mě zabije,“ říká si na záznamu pro sebe a vzdychá zděšením ještě hlasitě. „Ježiš, já to nemůžu říkat,“ jsou její poslední slova z videa.

Tereze nyní hrozí až doživotí v pákistánské věznici. Trest smrti se za pašování heroinu také udílí, ale obvykle ne cizincům. Během skandálu vyšlo také najevo, že se blondýnka v minulosti živila jako luxusní společnice.


Čtěte více na Blesk.cz:

Vražda slovenského novináře Jána Kuciaka >>>

Svatba prince Harryho a Meghan Markle >>>

Změna času - kdy se střídá letní a zimní čas >>>

nazornavec ( 19. února 2018 19:34 )

No jo, drsnej výslech na gauči. Spíš mi to připomíná pokec s kámoškou.

nazca ( 17. ledna 2018 15:52 )

Zdá se, že Tereza nedávala v církevní škole pozor a nezná 2. přikázání: "Nevezmeš jméno Boží nadarmo."

tomik007 ( 16. ledna 2018 16:14 )

Toto je kvalitni nazor

zwil ( 16. ledna 2018 11:16 )

To byl drsný výslech jak sv.iň...položili jí otázku a ona odpověděla. Ještě jste zapomněli dodat mrazivý...na pos.rání jsou už ty vaše titulky, celé srač.ky nemá cenu ani číst...začněte zjišťovat, co bude dělat, až dostane krá.my...

blah.. ( 16. ledna 2018 09:21 )

od modelky ma daleko. xicht sice ok, ale postava ako chlap

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání