Šílená výzva skončila tragédií: Mladík (21) střelil kamaráda (17) do obličeje

29. ledna 2018
22:02

Internetové šílenství skončilo tragédií. Jednadvacetiletý mladík omylem postřelil svého 17letého kamaráda do hlavy, když plnil internetovou výzvu s názvem »No Lackin«. Zraněný chlapec nyní v nemocnici bojuje o život.

Výzva »No Lackin« se šíří především po videoportálu YouTube a spočívá v tom, že protagonista vytáhne a namíří pistoli na nicnetušícího kamaráda a čeká, jestli ten má u sebe rovněž zbraň a namíří ji na něj. Účelem hry by mělo být »prověřit připravenost lidí žijících v oblastech s vysokou kriminalitou«.

Plnění tohoto úkolu se vymstilo dvěma mladíkům z amerického Memphisu. Chlapci spolu s kamarády seděli v kavárně, přičemž jednadvacetiletý Sherman Lackland vytáhl na svého o čtyři roky mladšího kamaráda pistoli ráže .40 a namířil mu na obličej. Zbraň ale vystřelila a kulka zasáhla kamaráda do hlavy.

Sedmnáctiletý chlapec skončil po incidentu v kritickém stavu v nemocnici. Jeho kamarád byl zatčen a obviněn z těžkého ublížení na zdraví, obecného ohrožení a nedovoleného ozbrojování. Čin ale může být ještě překvalifikován, pokud postřelený chlapec zemře.

Video: Opilý myslivec střílel v baru: Zranil číšnici, zabil muže a spáchal sebevraždu.

Video Opilý myslivec střílel v baru: Zranil číšnici, zabil muže a spáchal sebevraždu. - TV JOJ

vrsrvrsr ( 30. ledna 2018 08:15 )

Kdo vymýšlí tyto neskutečně blbé výzvy, ten by potřeboval zastřelit jako první... Bohužel plno dalších totálních blbců se těhto výzev chopí... Čekám, kdo vymyslí výzvu, že je třeba samopalem postřílet co nejvíce lidí...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud