Únos a vražda Dominika P. (†21): Sestra prozradila detaily

27. 1. 2018
05:55

V pondělí večer nasedl Dominik do černého auta ke svému 46letému známému Jaromírovi Š. Tehdy asi ještě nevěděl, že se domů už nikdy nevrátí. Muž ho údajně unesl a později zavraždil v opuštěném objektu na Karlovarsku. Tělo mladého muže policie našla v noci na čtvrtek. V pátek soud poslal domnělého vraha do vazby.

Rodina postrádala Dominika P. už od pondělního večera. "Pohřešovaný muž odjel v pondělí 22. ledna kolem 20:00 z Luštěnic na Mladoboleslavsku jako spolujezdec v černém Renaultu Megane. Vůz řídil podle policie také šestačtyřicetiletý muž," popisovala policie v pátrací relaci.

O pomoc žádala veřejnost i média, tou dobou už ale bylo pro mladíka patrně pozdě. Jeho tělo našla policie v noci na čtvrtek v opuštěném objektu v blízkosti Karlových Varů. Pitva potvrdila, že byl zavražděn. Policii se podařilo zadržet i řidiče černého vozu Jaromíra Š., kterého brzy obvinili z vraždy. Podezřelý muž putoval v pátek do vazby.

Detaily otřesného zločinu ale policie zatím tají. Dominikova sestra Veronika ovšem prozradila, že mladík do auta v pondělí večer rozhodně nenastoupil dobrovolně. "Dominika odvezl násilím dnes v noci nějaký chlap," napsala na Facebooku. "Před barákem ho naložil do auta," dodala.

Video Dominika (†21) prý zavraždil opravář kamionů: Tělo nechal v domě, který mu kdysi patřil - Kateřina Moravcová
1080p 720p 360p

Co přesně se osudnou noc dělo, je předmětem vyšetřování. Podle kamarádů Dominik zemřel kvůli svědectví. "Mohl proti němu svědčit u soudu. To byl ten důvod," uvedl jeden z diskutujících na Facebooku. 

Doporučujeme
dobraduse ( 27. ledna 2018 14:17 )

zase tady skřečkuješ?

agent700 ( 27. ledna 2018 09:04 )

To jsou ale detaily... Jaká to klasika umaštěných redaktůrků

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud