Záhadná smrt Lukáše (†17): Máma promluvila o jeho posledních okamžicích

Autor: shp - 
13. 1. 2018
21:11

Záhadný případ úmrtí řeší bratislavští policisté. V Petržalce přišel za zatím nevyjasněných okolností o život sedmnáctiletý Lukáš. Osudným se mu stal pád do nezabezpečené šachty. Jeho máma promluvila o jeho posledních okamžicích.

Okolo smrti Lukáše panuje mnoho nejasností. Policie pracovala i s verzí, že mu někdo mohl na život sáhnout. Ohledávající lékař totiž cizí zavinění smrti nevyloučil. Jak informovala web Topky.sk mluvčí bratislavských policistů Veronika Slamková, v úterý krátce po jedenácté hodině dopolední vytáhli policisté ve spolupráci s hasiči ze zatopené šachty v průmyslovém areálu v Údernické ulici tělo muže bez známek života.

Lukáš byl nezvěstný od neděle, když se vracel z brigády v pekárně. Není jasné, jak se do šachty přesně dostal. Jeho rodina tvrdí, že si přes průmyslový areál zkracoval cestu do práce. Šachta nebyla zabezpečená, byla přikrytá jen dřevěnými deskami. Za bezpečnost je v tomto případě zodpovědný majitel podniku. Příbuzní Lukáše začali chlapce hledat, když se v neděli stále nevracel domů.

Video Lukáš (†17) zemřel po pádu do šachty - TV JOJ
720p 360p
Policie vyhlásila pátrání. Příbuzní se vydali po zkratce, u níž předpokládali, že se Lukáš vydal a kterou taktéž znali. Lukášova sestra s bratrem poznali polámané dřevěné desky. Tušili, že se mohlo něco stát. Podívali se do šachty a čekal je nejhorší pohled v životě. Okamžitě zalarmovali policisty. Jejich milovaný Lukáš do šachty nešťastně spadl.

„Je to pro nás velmi těžké. Lukáš byl výborný, dobrý, pracovitý chlapec a milující syn. Velmi nás to zasáhlo,“ řekla webu Lukášova maminka. Policie následně nařídila pitvu. Podle matky jsou už výsledky známé. Její milovaný syn se utopil. Cizí zavinění bylo nakonec vyloučeno. „Můj syn se v osudný večer vracel z práce. V jedné ruce držel bednu, v druhé mobil, kterým si svítil,“ popsala matka jeho poslední chvíle. Pro ni i pro celou rodinu jde o velkou tragédii.

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud