Herečce zemřela sestra (†21) 3 dny po rodičích: Uhořeli v autě

Autor: shp - 
29. 12. 2017
14:25

Obrovské rodinné neštěstí se stalo v australském Mondayongu. Na silnici se střetla dvě vozidla, která následně začala hořet. V jednom z nich byla rodina herečky Jessicy Falkholt (29). Její rodiče Lars (†69) a Vivian (†60) byli na místě mrtví. Stejně jako řidič druhého auta Craig Anthony Whitall (†50). Jessica od té doby sváděla se svou sestrou v kómatu boj o život. Annabelle (†21) ho bohužel tři dny po nehodě prohrála.

K tragické autonehodě došlo na Štěpána. Vůz rodiny hvězdy seriálu Home and Away se čelně střetl s dalším autem, což vyústilo ve fatální nehodu, která si na místě vyžádala tři lidské životy. Jessica a Annabelle po ní skončily v kómatu v nemocnici Liverpool, která se nachází v Sydney.

V pátek ráno bohužel Annabelle vydechla naposledy. Smutnou zprávu světu sdělil prostřednictvím sociální sítě její přítel Jordan Brohier, který byl celou dobu po jejím boku u nemocničního lůžka. Zachoval se jako opravdový muž a milující partner.

Dnes jsem přišel o lásku svého života Annabelle. Nikdy jsem nepotkal tak hodnou a něžnou duši a tento svět zažil obrovskou ztrátu, když přišel o tohoto překrásného anděla. Tři roky, které jsem ji znal, byly nejlepší léta mého života. Jsem vděčný za každou sekundu, kterou jsem mohl strávit se svým miláčkem,“ napsal na Facebooku.

Jessica se nachází stále v kómatu. Její stav je vážný, ale lékaři se nevzdávají. Herečku operovali kvůli vnitřním zraněním a zlomené ruce. Snad se z kómatu probere. Pokud ano, čekají ji nejhorší chvíle jejího života. Dozví se, že její milovaní rodiče i sestra, se kterou vyrůstala, jsou již po smrti.

Video z Číny: Opilý řidič zabil nastávající nevěstu. Na jejím pohřbu lezl po čtyřech a prosil za odpuštění.

Video Opilý řidič zabil nastávající nevěstu (†19). - Weibo

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud