Řidič Uberu zavraždil krásnou diplomatku (†30): Šokující přiznání vyšetřovatelům!

Autor: lm - 
20. prosince 2017
18:09

Pro odporný čin, jaký spáchal Libanonec Tarek Hesso (35), ani není omluvy! Řidič Uberu při pokusu o znásilnění zavraždil mladou a krásnou britskou diplomatku Rebeccu Dykes (†30). Neuvěříte, co pak řekl vyšetřovatelům.

Libanonec Tarek Hesso pracoval jako řidič přepravní společnosti Uber. V pátek večer měl odvézt britskou diplomatku Rebeccu Dykes (†30) z večírku v Bejrútu. Rebecca ale ve voze usnula a Hesso toho chtěl využít. Na mladou ženu se vrhl a pokusil se ji znásilnit.

Diplomatka se začala násilníkovi bránit a podařilo se jí z vozu utéct. Hesso za ní ale vyběhl, chytl ji a dotáhl zpět do vozu, kde ji uškrtil. Tělo mladé ženy poté pohodil u silnice a ujel.

Tarek Hesso se po zadržení vyšetřovatelům k odpornému činu přiznal. Policisté se ho při výslechu ptali, jestli je vůbec člověk. Jsem méně než zvíře,“ měl jim na to odvětit.

Hesso u Uberu pracoval půl roku. Kvůli několika záznamům v trestním rejstříku se podle libanonských zákonů nesměl stát taxikářem. Nějakým způsobem se mu ale i přesto podařilo získat licenci.

 

 

 

a-z- ( 20. prosince 2017 19:46 )

Mohli sem alespoň dát fotku tý krásný diplomatky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud