Dahlgren, který vyvraždil rodinu v Brně: Po Vánocích plánuje uniknout z vězení

19. 12. 2017
11:51

Z českého kriminálu do americké léčebny! Takový přesun plánuje vrah Kevin Dahlgren a jeho advokát. Chystají proto žádost o přemístění do Spojených států.

Dahlgren se se svým záměrem dostat se zpátky do Ameriky netají od chvíle, kdy mu loni na jaře Vrchní soud v Olomouci potvrdil doživotní trest. Žádost o přemístění ale z taktických důvodů ještě nepodal, podle serveru Seznam Zprávy k tomu dojde až v nejbližších týdnech.

Dahlgrenův advokát totiž nejprve dovoláním u Nejvyššího soudu usiluje o to, aby byl jeho klientovi trest změněn. Požaduje, aby bylo doživotí buď úplně zrušeno, nebo nahrazeno pobytem v zabezpečovací detenci.

Takové zmírnění trestu by přitom Dahlgrenovi velmi pomohlo, pokud by mu byl schválen přesun do USA. Americké věznice totiž nemají zařízení, které by odpovídalo režimu detence, které je v Česku formou vězení. Je proto velmi pravděpodobné, že by byl umístěn do psychiatrické léčebny.

Kevin Dahlgren byl odsouzen na doživotí za čtyřnásobnou vraždu, která se odehrála v květnu 2013 v rodinném domě jeho příbuzných v Brně Ivanovicích. Podle soudu brutálně zavraždil svou sestřenici, jejího manžela a dva syny, v jejichž rodině žil. Po činu stačil uprchnout zpátky do USA, odkud byl však nakonec vydán zpátky do Česka. Trest si odpykává ve valdické věznici.

Doporučujeme
hejpockej ( 19. prosince 2017 22:48 )

I know many white Americans, and they are decent people, nothing like this human garbage, this freak should have not came to Europe, the parents knew that he will hurt people... the whole family is evil, and will end up in hell.

hejpockej ( 19. prosince 2017 22:42 )

Dahlgren, you psychotic looser, you don't belong back to US, you put bad name on all white Americans, not even blacks embarrassed the country as much as you did, you will suffer in hell, just like your lunatic parents who set you up to this. Shame on you and your family

tomik007 ( 19. prosince 2017 20:02 )

Stejne si myslim ze ho tam ti Brnaci ostarkizovali a on se jen branil

lukim ( 19. prosince 2017 15:30 )

Souhlas!

1912 ( 19. prosince 2017 14:44 )

Tak tenhle čtyřnásobný vrah chce domů k mamince ::Ty bestie měl jsi dostat provoz zde !!A jestlipak by vydali tito Us zločinci našeho kriminálnika cokoliv provedl v Us aby si odpykal doma trest?? Za vzaždu by dostal trest smrti a ty máš odvahu z nás dělat hlupáky sed až do smrti zde ty bestie a shnij mazi krysami jako jsi ty !!!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud