Řidič zapadl s autem v lese na Broumovsku: Motor se přehřál a auto shořelo
Z auta mu zbyl jen vrak! Řidič na Broumovsku uvízl se svým vozem v lesním porostu. Pokoušel se z něj dostat, motor ale zátěž nevydržel a vznítil se. Požár auto zcela zničil.
Hasiči byli na místo události povoláni ve středu v půl šesté večer. Nešlo ale o jednoduchý zásah, protože v místě byl těžký terén a pro hasiče bylo obtížné se k hořícímu vozidlu dostat. "Automobil značky Renault Scenic hasiči uhasili, byl ovšem požárem zcela zničen. Vzniklá škoda byla odhadnuta asi na 40 tisíc korun," uvedla mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Götzová.
Příčinou požáru byla technická závada, a sice přehřátí motoru. "Vozidlo totiž v místě zapadlo a řidič nemohl vyjet. Marné pokusy o vyjetí a túrování motoru pak vedly k samotnému přehřátí a vzniku požáru. Událost se obešla bez zranění," uzavřela mluvčí.
VIDEO: U požáru haly v pražské Vinoři byl vyhlášen zvláštní stupeň poplachu.
Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.