Při předjíždění na plné čáře se srazil s policejním vozem: Policista skončil v nemocnici

Autor: dce - 
5. 12. 2017
16:39

Obětí nebezpečného předjíždění se na Pardubicku stali tentokrát sami policisté. V koloně totiž třiapadesátiletý řidič předjížděl kamion – na plné čáře a před horizontem. Policisté vůz strhli stranou, srážce to ale nezabránilo. Jeden z nich skončil v nemocnici.

K nehodě došlo v pátek mezi obcemi Bukovina u Přelouče a Stojice na Pardubicku. Na zcela nevhodném úseku opatřeném plnou čárou se třiapadesátiletý řidič osobního auta rozhodl předjet kamion.

„Ve stejnou chvíli k místu v protisměru přijíždělo policejní vozidlo v civilním provedení. Kolega ve snaze zabránit střetu strhl řízení vpravo. Ke srážce přesto došlo a vlivem nárazu bylo odhozeno do příkopu a zastavilo se o strom,“ uvedla policejní mluvčí Hana Kaizarová.

Video Při předjíždění na plné čáře se srazil s policejním vozem: Policista skončil v nemocnici. - Policie ČR
1080p 720p 360p

Nárazem odhozený Volkswagen navíc naboural i do kamionu, který předjížděl. „Hrozivě vypadající nehoda, kterou natočila naše kamera, se neobešla bez zranění. Do nemocnice byl převezený policista sedící na místě spolujezdce,“ dodala Kaizarová.

Dechová zkouška byla u všech zasažených řidičů negativní. Škoda na vozidlech byla vypočítána na celkem 260 tisíc korun. Policie nyní celou věc vyšetřuje.

Doporučujeme
yarda ( 5. prosince 2017 20:09 )

Koukám, že to protijedoucí auto je dodávka. Ono se říká, že označení "řidič dodávky" není povolání, ale diagnóza.

priserak77 ( 5. prosince 2017 18:34 )

Co s takovým specialistou, zavřít než někoho zabije.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud