Sobota 28. listopad 2020
Svátek slaví René, zítra Zina
Oblačno 3°C

Kanibal 4 hodiny požíral ženu. Ukousl jí nos i uši, ale přežila

Autor: shp - 
6. listopadu 2017
18:17

Pozval ji na romantickou večeři. Z rande se ale vyklubal horor. Ruský kanibal Anatolij Ežkov (45) napadl svou oběť Irinu Gončar (41) v hostelu ve městě Kurgan, kam ji pozval pod záminkou sblížení. Jenže mu nešlo o lásku ani o sex, ale o její maso! Při útoku ženu brutálně znetvořil, ale oběť přesto přežila.

Sliboval jí romantiku, ale chtěl ji přitom sníst. Kanibal si s Irinou domluvil přes internetovou seznamku schůzku a vylákal ji do hostelového pokoje, kde ji naléval jednu sklenku alkoholu za druhou. Když byla opilá, napadl ji. Sám byl podle všeho pod vlivem drog.

Nejdřív ji mlátil hlava nehlava, pak se ji snažil uškrtit. Jenže kvůli velkému množství krve, které žena ztratila při útoku, ji kanibal nedokázal pevně chytit a uškrtit se mu ji nepodařilo. Irinu proto svázal a začal požírat zaživa. Ženě způsobil vážná zranění.

Uhryzl jí nos, uši i špičky prstů. Na mase si pochutnal i z dalších částí těla. Ženu pojídal a masakroval celé hodiny. Vysvobození přišlo poté, co vyděšení sousedé z hostelu slyšeli Irinu naříkat, plakat a zavolali policii. Ta kanibala zastavila a zatkla.

Snažil se ji uškrtit, ale krk měla pokrytý vlastní krví a ruce mu klouzaly. Sousedé slyšeli výkřiky, ale jsou na takové věci zvyklí, protože v hostelu žije spousta alkoholiků,“ řekl příbuzný ženy. Ežkov byl zatčen a obviněn, jenže se dostal na svobodu na kauci.

Jak ho mohli policajti pustit. Co když se vloupe k ní do bytu a pokusí se ji zabít?“ táže se jedna příbuzná napadené. Policie incident potvrdila, ale dále ho nekomentovala. Místní jsou v šoku a žena se ze zranění možná nikdy úplně nezotaví.

Moderátoři jedli části svých těl:

Video Moderátoři jedli části svých těl v televizním vysílání. - /Youtube/

renataren ( 6. listopadu 2017 20:24 )

Baba nadržená a on se z něj vyklubal ouchyl.... To má Bl. Bý

y1xcvbnm ( 6. listopadu 2017 18:47 )

ten kanibal vypadá tak trochu jako Koptík, copak Koptík dělá, to už skončil se svou mediální prezentací???? Divné, moc dlouho nevydržel.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud