Nenapravitelná vraždící bestie, nebo obětní beránek? Kdo je Jiří Kajínek, chce objasnit autentický dokument

Autor: kon - 
27. 10. 2017
10:49

Je Jiří Kajínek (56) nenapravitelná vraždící bestie, jak bylo popsáno v psychologickém posudku, nebo je to normální člověk s mnoha chybami, které dokáže přiznat a postavit se k nim čelem? To jsou otázky, na které prý bude hledat odpověď dokument Já, Kajínek, který se od 12. listopadu objeví na TV Prima.

Pětidílný seriál je z dílny producenta Petra Jákla (44). Začal ho točit chvíli poté, co Kajínek vylezl letos v květnu z kriminálu, když mu dal prezident Miloš Zeman (73) milost. Zatímco podle rozsudku je to vrah, který 30. května 1993 zabil dva lidi a třetího těžce zranil, Kajínek celou dobu tvrdí, že je nevinný.

Teď ho budete vídat na Primě každou neděli, vždy od 20:15 hodin. „Koncept této dokumentární minisérie je postaven na přiblížení osobnosti Jiřího Kajínka lidem tak, jak ho neznají. Většinu Čechů zajímá, jaký opravdu Jiří Kajínek je,“ řekla mluvčí Primy Jana Mrákotová. „Často jsme točili od rána do noci a najezdil jsem za den stovky kilometrů,“ řekl Blesku Kajínek.

Všech pět dílů je doplněno některými záběry jak z filmu Kajínek, tak i dalšími bonusy, a dokonce nikdy nepoužitými záběry. Mnohé části seriálu budou hrány samotným Jiřím Kajínkem, jiné jsou natočené s figuranty v situacích, které přesně odpovídají Kajínkovým vzpomínkám.

„Tyto hrané sekvence se budou prolínat s výpověďmi hlavního protagonisty i ostatních postav vystupujících v dokumentu. Půjde o jeho subjektivní pohled na vše, co se dělo a co právě probíhá,“ říká Mrákotová s tím, že je samozřejmě hojně využíván archivní materiál, ať už jde o nikdy nezveřejněné fotky z rodinného archivu a dopisy, nebo novinové články, televizní záběry a soukromá, nikdy nezveřejněná videa.

Vše o Jiřím Kajínkovi naleznete: ZDE!!!

VIDEO: Omilostněný vrah Kajínek měl bouračku: Co se stalo a jak se k němu chovala policie?

Video Omilostněný vrah Kajínek měl bouračku: Co se stalo a jak se k němu chovala policie? - Tomáš Koníček, Aleš Brunclík
1080p 720p 360p


Doporučujeme
mislivec ( 27. října 2017 13:26 )

V každym případě je to sráč, co se za celej život naučil jen krást. Parazit.

rentierskej ( 27. října 2017 11:29 )

článek jsem nečetl (a ani nebudu). bulvár potřebuje PROPAGOVAT řádně odsouzeného dvojnásobného vraha?!

dandova ( 27. října 2017 11:15 )

Dejte už s ním pokoj, koho to zajímá. To je kampaň jako noha.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud