Pohřeb ošetřovatelky Lucie (†36), která zemřela při srážce s českým kamionem: Zůstaly po ní 2 děti

24. 10. 2017
20:00

V sobotu 14. října došlo k tragédii, která zasáhla celé Slovensko. Nad ránem se minibus, převážející sedm ošetřovatelek z Rakouska zpátky domů, čelně srazil s českým náklaďákem. Řidič a všechny ženy v autě zemřely. Rodina v pondělí pohřbila jednu z nešťastných žen, teprve šestatřicetiletou Lucii.

K nehodě došlo nad ránem za prozatím nejasných okolností. Minibus se čelně srazil s kamionem, který řídil Čech. Ten utrpěl jen lehká zranění, v minibuse ale zahynul řidič a šest ošetřovatelek. Sedmá později v neděli podlehla svým těžkým zraněním v nemocnici.

Všechny ženy nechaly na Slovensku své příbuzné, za kterými se vracely z turnusu z Rakouska. Ti se teď musí vyrovnat se svým smutkem, který na ně znovu doléhá plnou silou během pohřbu jejich milovaných.

Poslední rozloučení má za sebou rodina Lucie Gmitterové (†36), která po sobě zanechala dva syny. Šestnáctiletého Maxe a devítiletého Štefka. Těm teď nahradí mámu jejich babička, paní Marta (61), pro kterou je smrt její dcery velice těžká. "Když se rozšířila zpráva o nehodě, mnozí zpozorněli. Pomysleli na to, jak budou toto neštěstí prožívat rodiny zemřelých, jak zvládnou bolest," mluvil na pohřbu na hřbitově v Prešově vlídně kněz.

Podle informací serveru pluska.sk pochovali Lucii v den, kdy jí chyběl přesně měsíc do oslavy narozenin. Měla prý velké plány. Chtěla se syny oslavit narozeniny staršího z nich a vyrazit na houby. To už ale bohužel nestihla.

"Je to velmi, velmi těžké pro nás všechny," řekl před pohřbem tatínek Lucie František (66). Lucie prý chtěla s prací v zahraničí skončit, aby mohla strávit více času s dětmi. Měla ale svoji práci ráda, a tak se chtěla ještě postarat o starou, pětadevadesátiletou klientku. "Ona žije a dcera ne," plakala paní Marta.

Nehodou se i nadále zaobírá policie, která určuje příčinu. Ve hře je například vběhnutí zvířete do vozovky, technický defekt vozidla nebo mikrospánek řidiče.

Video: Tříčlenná rodina zahynula po srážce s kamionem.

Video Tříčlenná rodina zahynula po srážce s kamionem - TV JOJ
360p

 

Maria1 ( 25. října 2017 13:43 )

Závažná nabídka půjčky a financování.


Já jsem důchodce, který pracuje s mou bankou. Mám velkou částku na mém účtu a můj zájem je pomoci lidem, kteří si nemohou dovolit realizovat svůj projekt, pomáhám vážným lidem a upřímně, kteří mohou tento úvěr splácet v běžném čase. Moje nabídka se pohybuje od 5000 do 500.000 € a dále. Moje creep se děje s 2% zájem.
Mail: Ragoofinancovn@mail.cz
kontaktujte společnost whatsapp: +16319739379

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud